Erkek Mont Modelleri
Erkek Sweatshirt Modelleri
Oduncu Gömlek Modelleri
Pantolon Modelleri
Kot Gömlek Modelleri
Yeni Sezon Ürünler
Kot Gömlek Modelleri
T-Shirt Modelleri
Erkek Ayakkabı Modelleri
karpefingo

Karpefingo


Erkekler için hem temel ihtiyaç olarak sayabileceğimiz hem de tarz oluşturmak için gerekli ola belli başlı ürünler vardır. Bunlar dış giyim, üst giyim, alt giyim, iç giyim ve aksesuar olmak üzere temelde beşe ayrılır. Daha da açacak olur isek, dış giyim için mont, kaban ve ceketler; üst giyim için sweatshirt, tişört, triko, kazak ve gömlekler; alt giyim için pantolon ve eşofmanlar sayılabilir. İç giyim için Boxer ve çoraplar; aksesuar için ise erkek parfüm, erkek cüzdan, erkek bileklik, erkek gözlük, erkek kolye ve erkek saat en bilinenler olarak sayılabilir.

Erkek giyim kombin tarzlarında klasik veya sportif tarzlar görülebilir. Klasik tarzlar genelde erkek gömlek ve pantolon kombinleri şeklinde karşımıza çıkar iken erkek sweatshirt veya erkek tişört ile yapılacak eşofman altları veya kot pantolon kombinleri daha spor ve casual tarz şeklindedir. Erkek giyim kombin fikirlerinde Karpefingo sizler için bir rehber. Özellikle genç erkek giyim tarzlarında çeşitli seçenekleri bulunan Karpefingo genç erkeklerin stillerini keşfetmesine destek oluyor.

Genç Erkek Giyim Modası


Erkek giyim içinde bulunan birçok kıyafet aslında günlük hayatta sürekli ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Dış giyim ürünlerine bakacak olur isek kabanlar, montlar ve ceketler soğuk veya serin günlerde ihtiyaç duyulan parçalardır. Aynı zamanda klasik veya casual modelleri ile hem iş hayatı gibi resmi ortamlarda hem ev dışı gezinti veya aktivitelerde sizlere eşlik eder. Çeşitli renk seçenekleri ile de herkese hitap edecek şekilde üretilir. Üst giyim ürünlerinden kazaklar, trikolar ve erkek sweatshirt modelleri yine soğuk günlerin vazgeçilmez parçalarıdır. Sizi sıcak tutacak olan bu parçalar aynı zamanda çok şık veya salaş modeller ile karşımıza çıkar. Dilerseniz tek başına giyebileceğiniz bu ürünleri altına erkek gömlek veya erkek tişört ile de giyebilirsiniz. Pantolon ve eşofmanlar erkek giyimin en önemli unsurlarıdır. Pantolonlar nereye gidilirse gidilsin ihtiyaç duyacağınız erkek giyim ürünüdür. Tarzlarına göre kumaş pantolon, kot pantolon, keten pantolon, kargocu pantolon gibi çeşitlere ayrılan pantolonlar bulunacağınız ortamın havasına göre seçilir. En güzel üst giyim ürünleri ile kombin edebileceğiniz alt giyim ürünlerine dış giyim ürünleri de ekleyerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda son dönemlerde yaygınlaşmaya devam eden erkek aksesuarları kombin tamamlayıcı unsurlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Erkek cüzdan, erkek bileklik, erkek gözlük, erkek kolye ve erkek saat en bilinen aksesuarlardır. Aksesuarlar da giyim ürünleri gibi klasik veya casual olarak ikiye ayrılabilir. Siz de giydiğiniz kıyafete uygun bir şekilde kombin yaparak aksesuar kullanabilirsiniz. İç giyim ürünleri olan Boxer ve çoraplar erkekler için önemli bir konudur. Sabah uyanılmadan gece uyumaya kadar geçen tüm süre zarfı boyunca Boxer sizinle birlikte olur. Bu yüzden hava alan, sizi terletmeyen, bedeni size dar veya bol olmayan, cildinize temas edeceği için yumuşak kumaşlı ürünler satın almaya özen göstermelisiniz. Çoraplar ise sürekli ayağınızda hatta ayakkabınızın içinde kalan iç giyim ürünüdür. Pamuklu çoraplar kullanmak sağlığınız için çok önemlidir. Pamuk çoraplar nefes alır ve koku oluşturmaz. Ayaklarınızı ter içinde bırakmaz. Ancak naylon gibi farklı maddelerin karıştığı çorapları kullanmak sizleri çok sıkıntıya sokabilir. Ayakta koku, ayakkabıda koku yapabilir, sizleri terletebilir ve mantar gibi hastalıklara sebep olabilir.

Erkek Sweatshirt


Erkek giyim kombin fikirleri arasında son zamanlarda oldukça tercih edilen modeller erkek sweatshirt modelleridir. Kapüşonlu veya çift geniş cepli modelleri ile son derece salaş duran erkek sweatshirt modelleri genç erkek giyim tarzları arasında da son derece popüler. Her yaş grubu için konforun adresi olan erkek sweatshirt modelleri çeşitli renk ve desen seçenekleri ile Karpefingo’ da!

En Şık KombinlerKarpefingo sizlerin daha dinamik, sağlıklı, genç ve özgüvenli hissedebilmesi için en şık modelleri üretiyor. Klasik, spor veya casual gibi her tarza hitap edecek şekilde çeşitli modellerde tasarlanan erkek giyim ve erkek aksesuar ürünlerimiz farklı renk seçenekleri ile de farklı beğeni algılarına hitap etmeyi başarıyor. Erkek gömleklerinin klasik tarzını üzerinizde hissedin. Kot gömlekler ile son derece havalı olun. Basic tişörtler ile günlük hayatın akışına kendinizi bırakın. En rahat pantolon modelleri ile hareketlerinizi sınırlamayın. Tarzınıza en şık kabanlar ile tarz katın. Kombinlerinizi en zarif aksesuarlar ile tamamlayın. Kışı kazakların yumuşacık dokusu ile karşılayın. Siz hala en şık kombinler ile tanışmadınız mı?

En Uygun Fiyatlar


Tişört, gömlek, kazak, triko, pantolon, eşofman, mont, kaban, ceket, iç giyim ve aksesuarlarda her kesime hitap edecek tarz ve fiyatlar Karpefingo’ da. En güzel ürünler kalite farkı olmaksızın indirime girdiğinde fırsatı kaçırmayın. En güzel uygun fiyatlı ürünlere Karpefingo web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Karpefingo web sitemiz üzerinden tüm ürünlerimizi görebilir, en beğendiklerinizi dilerseniz kendinize dilerseniz dostlarınıza hediye olarak satın alabilirsiniz.

Erkek Giyimde Her Şey!


Tüm kategorilerde kaliteli ürünler üreterek en güzel ve en yeni modelleri hızlı bir şekilde yeni gelenler kategorisinde bulabilirsiniz. En beğendiğiniz modelleri isterseniz kendinize isterseniz en sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz. En sevdiğiniz ürünlerin tüm modellerini web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve güncel modaya en uygun modellerden seçim yapabilirsiniz. Kolay, güvenli ve hızlı ödeme seçenekleri ile hiç zorlanmadan dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Karpefingo web sitemiz üzerinden tüm giyim ve aksesuar ürünlerimize ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR