Elbise Modelleri 2019

İster yaz isterse de kış olsun kadınların her mevsimde ve her dönemde kurtarıcısı olan elbiseler, farklı modelleri ile 2019 modasına da damga vuracak nitelikte. Uzun, midi ve mini olmak üzere 3 çeşidi olan bu elbiseler; hem iş hem de günlük yaşamda da sıklıkla kullanılabilmekte. Her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken elbiseler, geniş kullanım alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Uzun Elbise Modelleri

Hem yazın hem de kışın kullanılabilecek uzun elbiseler, birçok renk, kumaş, desen ve kesimle kadınlara seçenekler sunuyor. Yazın düz ayakkabı, sandalet gibi seçenekler, kışın da bot ve topuklu çizme gibi seçeneklerle kombin yapabileceğiniz uzun elbiseler, her daim kurtarıcınız olacak.

Mini Elbise Modelleri

Dar kesim, triko, yün ya da gömlek elbise gibi birçok çeşidi bulunan mini elbiseler, kadınların son moda trendlere ayak uydurmasını sağlıyor. Hem sportif hem de klasik kesim çeşitleri bulunan bu elbiselerle, tarzınızı oluşturabileceksiniz.

Midi Elbise Modelleri

Oversize ya da kruvaze çeşitleri bulunan midi elbiseler, hem özel günler hem de ofis şıklığı için ideal seçeneklerden birisi. Siz de 2019 modasına uyum sağlamak istiyorsanız dolabınıza yakışacak elbiseyi karpefingo.com'dan alın!

whatsapp