9,90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Bayan Gömlek Modelleri

Bayan gömlek seçenekleri sadece iş kadınlarına özel değildir. Her ne kadar birçok gömlek tasarımı iş kadınları dikkate alınarak hazırlanıyor olsa da iş kadınlarının günlük yaşantıları ve hatta ev hanımlarının tercihleri tasarım sırasında önemsenmelidir. Kendine özel tasarımları ile birçok ülkede tercih edilen Karpefingo markası, ürün tasarımlarında gelen tüm talepleri değerlendirmektedir. Böylelikle hem içinde bulunmuş olduğunuz bayan gömlek reyonunda hem de aynı zamanda tüm diğer reyonlarda her talebe ve her isteğe hitap edebilen ürünleri kolaylıkla bulabilmektesiniz. Çok özel bir toplantıya davetli olabilirsiniz ya da günlük bir gezintinizde son derece rahat bir giyim düşünebilirsiniz. Her ikisinde de gömlek giyme arzunuz olabilir. Birinde daha abiyeye yakın bir modeli diğerinde ise daha gündelik bir kumaş kullanımı ve daha sportif bir modelleme ile üretilmiş olan bir gömlek modelini giyebilirsiniz. Bayan giyim adına aradığınız ve arzuladığınız ne varsa tamamını bu reyonlarda en kolay hali ile bulabilirsiniz. 

Bayan Gömlek Çeşitleri

Onlarca renk alternatifi, onlarca farklı desen çalışmaları ve ayrıca herkese hitap edebilmek için sunulan geniş beden seçim imkanı ile birlikte alışveriş süreciniz oldukça hızlı olacaktır. Alışveriş için dar zamanınız varsa ve alışverişinizi çok daha kısa sürede gerçekleştirmek isterseniz tamamen size özgü olan yeni bir reyonu hemen şimdi oluşturabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay. Tek yapmanız gereken Karpefingo online mağazasında sizlere sunulan filtreleme seçeneğini kullanmak olacaktır. Sayfaların solunda açılacak olan filtreleme alanından sahip olduğunuz beden bilgisini ve hatta dilerseniz aklınızda olan renk tercihinizi bile belirleyebilmektesiniz. Böylece sadece ilgilendiğiniz ürünlerden oluşan ve tamamen size ait olan yepyeni bir reyon oluşturabilir ve bu reyon içerisinde kısa bir araştırma ile istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. 

Bayan Gömlek Fiyatları

Saten, ipek ya da büzgü kumaştan üretilen bayan gömlek modellerinden birden fazla alternatifi değerlendirerek, gardırobunuzu en zor günlerinize bile hazırlamış olabilirsiniz. Ne giysem, hangi kıyafeti hangisi ile kombilesem gibi sorularınıza cevap aramaktan sıkılıdaysanız Karpefingo indirimlerine buyurun. Size özel olarak sunulan kampanyalar ve inanılmaz oranlardaki indirimler ile tüm gardırobunuzu en uygun bütçe ile yenileyebilirsiniz.

1 2 >