Bayan Kaban Modelleri

Soğuk havalarda tüm kadınları koruyacak olan kaban modelleri, uygun fiyatları ve farklı tarzlarıyla ön plana çıkıyor. Özellikle taba rengi, siyah, sütlü kahve, koyu kahve, bordo, yeşil ve lacivert gibi renklerle piyasaya sürülen bu modelleri mutlaka inceleyin. Düğmeli ve fermuarlı olmak üzere çeşitleri bulunan kabanlar, dar ve oversize kalıplarla da herkesin tarzına göre bir seçene bulmasını sağlıyor.

Fermuarlı Kaban Modelleri

Kaban modellerinin olmazsa olmazlarından birisi olarak kabul edilen fermuarlı kaban modelleri, özellikle soğuktan korunmak isteyen hanımların imdadına koşuyor. Bu sene birçok markanın vitrinlerinde görebileceğiniz fermuarlı çeşitler, farklı renk seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Bu ürünlerle harika kombinler yapmanız mümkün.

Düğmeli Kaban Modelleri

Kaban modelleri içinde son zamanlarda oldukça popülerleşen düğmeli kaban modellerine gardırbonuzda mutlaka yer ayırmanız gerekiyor. Farklı renklerde ve modellerde olan bu kaban çeşitleri hem klasik hem de sportif tarza uyum sağlayacak nitelikte tasarlanıyor. Farklı kadın kaban modellerini almak için karpefingo.com'da yer alan tüm ürünlere mutlaka göz atmalı ve kendi kombininizi oluşturmalısınız.