9,90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Bayan Pantolon

Her yeni yıl ve hatta her yeni sezon ile birlikte kendini yenileyen bayan pantolon modelleri, birçok farklı çizgileri hayatımıza dahil etmektedir. Kot pantolon, kumaş pantolon, keten pantolon gibi, üretilen malzemeye göre isimlendirilen bayan pantolon modelleri, aynı zaman da sahip olduğu kesim tekniğine göre de sınıflandırılmaktadır. Tayt görünümde olan ve vücudu saran bayan pantolonlar, kimi zaman daha salaş bir görünüme kavuşmayı hedefleyen bayanlarımız için bol kesim olarak da üretilebilmektedir. Aklınızda olan ve hatta aklınıza bile gelmeyecek kadar özel fikirler doğrultusunda üretilmiş olan bayan pantolon seçeneklerinin tamamını Karpefingo markasının içinde bulunduğunuz online reyonu içerisinde bulabileceksiniz. 

Bayan Pantolon Modelleri

34 bedenden başlayıp battal bedenlere uzanan oldukça geniş beden seçim imkanı sayesinde arzu ettiğiniz bayan pantolon modelini üzerinizde görebilmekten mahrum kalmayacaksınız. Sadece beden seçim aralığı mı? Hayır. Renk seçim aralığınız ve model alternatifleriniz de oldukça geniş. Tüm bu avantajlar neticesinde kendi tarzınıza ait ürünleri bulmak da tarzınıza ait olan ürünleri satın almak da son derece kolay olacak. Farklı cep tasarımları ile elde edilen bayan pantolon modelleri, sezonun en trend seçenekleri arasında yerini alıyor. Yılın modası olan torba cep seçenekleri yani büyük cep trendi pantolonlara da uğradı. 5 ve hatta 6 cepten oluşan spor pantolon modellerine alternatif olarak torba cep pantolon modellerini de yine rahat giyim olarak düşünebilirsiniz. Klasik giyimlerinizde kombinleyebilmek için bir pantolon modeli arıyorsanız, kumaş pantolon seçeneklerini yakından inceleyebilirsiniz. Ya da dilerseniz klasik tip bir ceketiniz ile bile kolayca uyum sağlayabilmesi üzerine tasarlanan kot pantolon modellerine göz atabilirsiniz. 

Bayan Pantolon Fiyatları

Eğer alışveriş için bulunduğunuz mağaza Karpefingo markasına ait ise, alternatifleriniz hiçbir zaman bitmeyecektir. Dar kesim ve hatta tayt görünümünde üretilen bayan kot pantolonlar da tarzınıza uygun olmaya aday olan ürün olabilir. Daha salaş ve rahat bir giyime ihtiyaç duyduğunuz anlarda ise sizi kararsızlıktan kurtaracak olan ürünler kesinlikle salaş kesim bol bayan pantolon modelleri olacaktır. Beğendiğiniz ve ilgilendiğiniz ürünlere ait olan resimlere tıklayarak, sadece o ürün için hazırlanmış olan sayfaya ulaşabilirsiniz. Böylece ürün hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu sayfa içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.

1 2 >