Bayan Pantolon Modelleri

Herkesin gardırobunda mutlaka bulunan pantolonlar, modanın ve giyimin şüphesiz temel parçalarından birisidir. Birçok marka her sene pantolon modellerini yeniden yorumlayarak tasarlamakta ve farklı farklı ürünler ortaya koymaktadır. Kadınlar da bu pantolon modelleri ile kombinler yaratarak, girdikleri ortamda şıklıkları ile dikkat çekmektedir.

Bayan Kot Pantolon Modelleri

En sık tercih edilen pantolon çeşitleri arasında yer alan kotlar, özellikle günlük yaşam için en ideal giyim ürünlerinden birisidir. Boot cut, flare, dar paça, skinny, boyfriend, mom jean gibi birçok çeşidi bulunan kot pantolonlar; karpefingo.com'da sizler için iyi bir alternatif oluşturuyor.

Bayan Klasik Pantolon Modelleri

Özellikle iş hayatında sıklıkla kullanılan klasik pantolon modelleri, moda dünyasında trend ürünler arasında yer almaktadır. Bu harika parçalar sayesinde işe giderken cool bir görünüme sahip olmanız mümkün.

Kadın Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Hem kumaş hem de jeanler arasında tercih edilen yüksek bel pantolonlar bluz ve gömleklerle harika kombinler oluşturmanızı sağlıyor. Mağazamızda yer alan bu ürünleri inceleyerek, hayalinizdeki kombinleri oluşturabilirsiniz.