9,90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Bayan Triko Modelleri

Bayan triko ürünlerinin bir alt kategorisinde yer alan bayan trikolar, günümüz bayanlarının zevklerine ve modern dünyanın takibine özel olarak dizayn edilmiş olup, siz değerli müşterilerimizin seçimlerine sunulmuştur. XXS gibi en ufak bedenden başlayarak XXL gibi battal beden imkanına uzanan oldukça geniş beden seçim aralığı sayesinde beğendiğiniz ve arzuladığınız bayan triko modelinden mahrum olmayacaksınız. Farklı tarzlara hitap edebilecek şekilde tasarlanan bayan trikolardan sizler de kendi stilinizi hemen şimdi oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

Bayan Triko Ürünleri

Alışverişten alışveriş yapmayı seviyor ama satın alacağınız ürünün bedeninize uyup uymayacağı konusunda tereddüt mü yaşıyorsunuz? Karpefingo markasının, online mağaza müşterilerine sunmuş olduğu çok özel hizmetler ile bu sorununuz çözüme kavuştu. İlk önce alışveriş sırasında kararlarınızı vermenizi kolaylaştıracak önlemler eklendi, ardından oldu ki her önleme karşı almış olduğunuz ürününün kapınıza gelmesinden sonra bedeninize uymadığınızı fark ettiniz, yine hiçbir şey için geç değil. Kolay iade ve kolay ürün değişim seçenekleri ile bu konuda hiçbir sorun yaşamazsınız. 

Bayan Triko Fiyatları

İlgilendiğiniz ürüne ait resme tıkladığınız anda karşınıza açılacak olan sayfa tamamen o ürüne ait olarak oluşturulmuştur. Sayfanın içeriğinde o ürünün üretiminde kullanılan malzemelerden tutun da modelleme için kullanılan farklı tasarım seçeneklerine kadar her şeyi detaylıca öğrenebilmektesiniz. Ayrıca beden belirleme konusuna geldiğimizde, o ürünün sergilenmesi için kullanılan modelinin tüm vücut ölçüleri sizlere verilmiştir. O vücut ölçülerine sahip olan bir kişideki duruşunu canlı olarak inceleyebilmektesiniz. Böylece o model ile kendi ölçülerinizi kıyaslayarak, ilgilendiğiniz ürünün üzerinizdeki duruşunu anlayabilmeniz son derece kolay olacaktır. Oldu ki yine de yanlış karar verdiniz ve gelen ürün sizin bedeninize uymadı. Dünyanın tercih ettiği Karpenfingo markasında hiçbir şey için geç değil ve tüm kolaylıklar siz müşterilerden yana. Anında ürün değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründen memnun değilseniz ürün değişim yerine iade talebinde bulunabilirsiniz.

Her ne kadar kapınıza gelen ürünü asla iade etmek istemeyeceğinizi bilsek de ünlü markanın sizlere sunmuş olduğu bu kolaylıkları belirtmek istedik. Tercih alışverişiniz öncesinde de sonrasında da her zaman sizin. En zevkli alışverişin adresi olan Karpefingo markasının online mağazasında size keyifli alışverişler dileriz.

104,99 ₺ KDV Dahil
199,99 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 >