Bayan Triko Modelleri

Farklı triko modelleri, kadınların vazgeçilmez parçalarından birisi olarak dolaplarda yer alıyor. Kazak, hırka, bluz ve yelek gibi birçok çeşit, şık kombinlerin yapılmasına olanak sağlıyor. Özellikle kış sezonunda kadınların en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen trikolar, farklı renk, desen, kesim ve modellerle modada çığır açacak nitelikte. Online mağazamızda; hırka, uzun kollu kazak, balıkçı yaka, salaş hırka, panço, cepli hırka, yelek ve boğazlı kazak gibi birçok ürüne ulaşmanız mümkün.

Bayan Triko Kazak Modelleri

Kadınların sonbaharda ve kışın başlarında tercih ettiği triko kazak modelleri, kullanım bakımından birçok kombine yakışmaktadır. Dolabınızda bulunacak birkaç triko kazak sizleri bugün ne giysem telaşından da kurtaracaktır. Triko kazakları hem etek hem de pantolonlarla kombinlemeniz mümkün olduğundan, mutlaka ürünlerimizi incelemelisiniz.

Bayan Triko Hırka Modelleri

Kadın stillerinde, kombinler anahtar parçalardır. Gardıropta ne kadar güzel kıyafet olursa olsun doğru kombinlenmediği zaman güzel bir görüntüye ulaşmak mümkün olmaz. İşte triko hırkalar bunun önüne geçer. Birçok kıyafetler uyum içerisinde olan hırka modelleri ile hem casual hem de ciddi tarzlar yaratmanız mümkündür. Tarzına en uygun triko kazaklar karpefingo.com'da!