Bayan Tulum Modelleri

Özellikle 80’li yılların en çok sevilen tasarımlarından birisi olan tulumlar, son birkaç senedir yine moda. Yeni sezonda da denimden kumaşa kadar birçok seçeneği olan tulumlar, kadınların kombinlerini muhteşem bir hale getirmeye devam ediyor. Hem gündüz hem de geceleri giyilebilen tulumlar, casual olmanın yanı sıra şıklığıyla da ön plana çıkıyor. Eğer sizler de tulum modelleri ile fark yaratmak istiyorsanız mutlaka karpefingo.com'da yer alan ürünlerimizi incelemelisiniz.

Bayan Kot Tulum Modelleri

Bu sene trend olan kot tulumlar, tek parçayla rahat etmenin en önemli adımlarından birisi. Gömlek, tişört ve ceketlerle kombinlenebilecek olan bu parçalar, birbirinden eğlenceli görünümleri ile de dikkat çekmenizi sağlayacak. Bu sene moda olan kot tulumlarla fark yaratabilirsiniz.

Abiye Tulum Modelleri

Kışın da giyebileceğiniz nitelikte olan kumaş tulum modelleri, şal ve atkı modelleriyle de güzel bir uyum yakalamaktadır. Eğer sizler de farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız kumaş tulum modellerimizi karpefingo.com'da mutlaka incelemelisiniz. Online mağazamızda sizler için birçok kadın tulum modellerini sergiliyoruz.