Bayan Yelek Modelleri

Kış ayları kombinlerinin vazgeçilmez seçeneklerinden birisi olan yelekler, farklı birçok renk ve tarzla ön plana çıkıyor. Modaya yön veren markaların tasarladığı ve vitrinlere yerleştirdiği bu yelekler 2019 kış modasına da damga vuracak. Kahverengi, sarı, hardal sarısı, siyah, lacivert ve yeşil gibi renklerin ağırlıkta olduğu yelek modelleri özellikle gömleklerle harika birer kombin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Kolsuz Yelek Modelleri

En popüler yelek modellerinden biri olan kolsuz yelek modelleri, casual şıklığın önemli parçalarından birisi olarak kabul ediliyor. Bu tarz yelekler sade görünümüyle şıklığınıza şıklık katacak, özellikle ciddi ortamlarda göz alıcı olmanızı sağlayacak. Kolsuz yelek modelleri, genellikle gömlek üstüne tercih ediliyor ve kombinin daha şık bir hale gelmesini sağlıyor.

Örgü Yelek Modelleri

Sevimli ve masum bir tarz oluşturmak isteyen hanımların soğuk kış aylarında tercih edeceği örgü yelekler, birçok farklı desen ve renk seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Sadeliğin getirdiği şıklığı deneyimlemek isteyen tüm hanımlar mutlaka bu ürünlere bir göz atmalı. İster rahat isterseniz de ciddi kombinler yapmak için mutlaka bu yelek çeşitlerini incelemeniz gerekiyor. Siz de kendi tarzınıza uygun yelek modellerini uygun fiyatları ile karpefingo.com'da bulabilirsiniz.