Hem tarz hem kullanışlı bir erkek kot cekete ne dersiniz?

erkek kot ceket modelleri

Erkek kot ceketler hem ait olduğu stil ile hem de kullanışlı yapısı ile son derece rağbet görüyor. İç kısmı veya yaka kısmı pelüş kaplama olan bu modeller casual, spor ve sokak stili için ideal. Aslen 80’li yıllarda popüler olan ve dolayısıyla da retro & vintage stilin bir üyesi olan bu parçayı mutlaka deneyin.

 

 

Retro & vintage stilin olmazsa olmazı kot ceketler

Yukarıda da kısaca değinildiği gibi, bu model aslen 80’li yıllarda ortaya çıkmış ve popülerleşmiştir. Kot fırtınasının yaşandığı 90’lı yıllarda da kullanımı devam etmiş olmasına rağmen, daha çok farklı kot parçalar ön planda olduğu için çok fazla öne çıkma şansı yakalayamamıştır. Retro & vintage stilin gizliden gizliye altın çağını yaşadığı günümüz modasında ise yeniden ortaya çıkmış ve giderek yayılmıştır. Özellikle ne açık ne koyu renkli sayılabilecek kot ceketler ile pelüş detaylar mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Diğer taraftan, pelüş detayların salt beyaz ve beyaz tonlarında değil de; vizon ve açık sütlü kahve renginde olması parçaya ayrı bir şıklık katmaktadır. 

   

 

Kış ayları için bulunmaz bir dış giyim parçası

Bu pelüş detaylı parça, erkek kot ceket modelleri arasında son derece önemli bir yere sahiptir. Bunun başlıca nedeni ise, oldukça kullanışlı bir parça olmasıdır. Kullanışlı derken, iç pelüş kaplaması ile kış aylarının soğuk ve rüzgârlı havalarından iyi bir şekilde korunma şansı sunduğu kast edilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken, pelüş kaplamanın sıcak tutan materyallerden üretilmesidir. Böyle bir pelüş detaylı kot ceket ile kışa meydan okuyabilirsiniz!

  


Birbirinden şık erkek kot ceket modelleri için tıklayın!

 


Etiketler: Erkek kot ceket modelleri, erkek kot ceket kombinleme önerileri
Ekim 09, 2018
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR