Bluz Modelleri

Kadınların olmazsa olmaz parçalarından birisi olan bluz modelleri, hem sportif hem de ciddi çeşitleri ile dikkat çekiyor. Gardırobunuzda mutlaka birden fazla çeşit bulunması gereken bluzlar, kombinlerinizin de vazgeçilmezlerinden birisi haline gelmeli. Online mağazamızda her sezona uygun bulabileceğiniz bluzlar sayesinde kendi stil ve enerjinizi yansıtabileceksiniz.  Hem günlük sokak stiline hem de akşam bir gece davetine katılırken kombinleyebileceğiniz bu ürünlerle çok dikkat çekici olacaksınız.

Askılı Bluz

Transparan, dantelli, bisiklet yakalı, v yaka, askılı, pullu, simli gibi birçok çeşidi bulunan bluzların; özellikle askılı olanları kombinlerde kendisine yer buluyor. Online mağazamızda farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz askılı bluz modelleri ile şık bir görünüm elde etme imkanınız da olacak. Askılı bluzları hem pantolon hem de eteklerle rahat bir biçimde kombinlemeniz mümkün.

Omuz Dekolteli Bluz

Kadınların şıklığını tamamlayacak en önemli detaylardan birisi de omuz dekolteli bluzlardır. Her sezonun sıklıkla tercih edilen ürünlerinden olan dekolteli bluzlarla, çok şık olacağınızın da garantisini verebiliyoruz.