ÜYE OL 20 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN

Detaylar ve hediye çekinizi oluşturmak için "Kampanya Detayları" sayfasına göz atın

Erkek Baskılı Tişört

Erkeklerin dört mevsim boyunca tercih ettikleri giyim parçalarından olan tişörtler, sade tasarımlardan sıkılanlar için özel üretim modelleri ile birlikte Karpefingo online mağazalarında yer almaktadır. Farklı ve özel tasarım erkek tişört modellemelerinin bir bölümünü oluşturan baskılı tişörtler, üzerlerindeki eşsiz desenleriyle görenlerin ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Erkeklerimizin desenler arasında en çok tercih ettikleri seçeneklere göz attığımızda askeriyeye ait olan kamuflaj çalışmaları listenin en önlerinde yer almaktadır. Karpefingo markasının Equal isimli çalışmalarının arasında bin bir farklı desene sahip olan kamuflaj modeli baskılı olan tişörtleri bulabilir ve hemen satın alarak üzerinizde sergileyeceği şıklığını ve rahat kullanımı keyfini yaşayabilirsiniz. 

Baskılı Tişört Modelleri

Heyecan ve adrenalini her zaman hayatında benimseyen, tehlikeyi her daim üzerindeki amblemler ile sergilemek isteyen erkeklerimizin tercihi olan kurukafa desen çalışmaları da baskılı tişört modellemeleri arasında mevcut olup, beğeninizi ve tercihlerini beklemektedir. Fraklı çizim ve baskı teknikleri ile, farklı renk seçenekleri ile oluşturulmuş olan yüzlerce kurukafa baskılı tişört seçeneklerini içinde bulunmuş olduğunuz reyonda görebilirsiniz. 

Baskılı Tişört Fiyatları

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte tropik görünümlü giyimler her zaman diğerlerini sollamaya başlar. Tropikal renklerin üzerine baskılandığı, farklı model çalışmalarının üzerine dahil edildiği hatta dilerseniz sadece cep ya da sadece yaka detayında ekli olan farklı renk çalışmaları ile görenlerini üzerine çekebildiği eşsiz tasarımları da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Karpefingo markası, sizlere sunmuş olduğu ürünler ile son modayı, çekiciliği ve sadece görsel muhteşemliği sunmaz. Sizlere bu reyonlarda sunulmakta olan tüm ürünler; en özel malzeme seçimi, en titiz çalışma prosesleri ve yüzde yüz kontrol tekniği ile elde edilmiştir. Böylelikle çağdaş erkeklerimiz aradıkları mükemmel görünüme kavuşurken, en önemli hazinelerini yani sağlıklarını da koruyabilme şansına sahiptirler. Sizler de elit giyimi üzerinizde taşırken, sağlığınızı her daim birinci planda tutan dünyaca ünlü markanın ürünleri ile rahatlığınızı ve sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Hatta özel iplik seçimleri ve özel dokuma teknikleri ile üretilen kalitenin birinci sınıfına ait olan ürünleri, bütçenizi de hiç zorlamayacak şekilde satın alabilmektesiniz. Sık sık güncellenen indirim kampanyalarımızı kaçırmayarak en hesaplı alışverişi doyasıya yaşayabilirsiniz.

1 2 3 4 >