Erkek Ceket Modelleri

Erkek ceket modelleri, sürekli ilerlemekte olan teknolojinin katkıları sayesinde sayılamayacak kadar geniş bir alternatife ulaşmıştır. Sadece taşlama, eskitme, farklı dokuma ve farklı boyama tekniklerinin uygulanması ile elde edilen yüzlerce eşsiz ceket modelinden bahsedebilmek mümkündür. Sürekli teknolojinin peşinde olan ve her gelişmeyi en kısa süre içerisinde bünyesine katmayı başarabilen Karpefingo markasının online reyonları son trend erkek ceket modelleri ile dolu. Seçim yapmak, hangi modelin sizin tarzınıza hitap ettiğini belirlemek ise size düşüyor. Zımbalı, taşlı, cepli, düğmeli ve deri detaylı olarak sizlere sunulan erkek ceket modelleri arasında çok sayıda küçük farklı dizaynları keşfedebileceksiniz. Ceplerin farklı dizaynı, fermuarların farklı işlenmesi ve deri detayların ceketlerin farklı alanlara dahil edilmesi ile elde edilmiş olan özel tasarımlar arasında karar vermeniz bir hayli güç olacaktır. Eşsiz süslemeleri sizlerin de aklınızı başından alacaktır.

Erkek Ceket Modelleri Ürünleri

Kış ayları için tarzınızı ortaya koyacağınız ve aynı zamanda da bedeninizi sıcak tutacak olan ceket modelleri arıyorsanız kürklü tasarımları daha yakından incelemenizi tavsiye ederiz. Her erkeğin tarzı, stili ve giyimden beklentileri farklıdır. Farklı zevklere her zaman özel yaklaşımda bulunan, dünyada en çok tercih edilen markaların başında gelen Karpefingo ile sizler de en özel seçimlerinizi hemen şimdi yapabilirsiniz. Yakası kürklü, içi kürklü, yakası ve içi kürklü, yakası ve bilekleri kürklü olan çok sayıda özel üretim ceket modelleri sizleri bu reyonda beklemektedir. Çıkarılabilir kapüşona sahip olan erkek ceket modellerini tercih ederek, kapüşon özelliğini dilediğinizde aktif edebilir dilediğinizde ceketinizden kaldırabilme şansına sahip olabilirsiniz. Yine çıkarılabilir kapüşon özelliğine sahip olan içi penye şişme montları tercih ederek en sert kışlarda bile sıcacık dolaşabilirsiniz.

Erkek Ceket Modelleri ve Fiyatları

Elit görünümünü deri ceket ile tamamlamak isteyen erkeklerimize de birbirinden özgün fikirlerimiz var. Sadece deri malzeme kullanımı ile üretilmekte olan deri ceket ürünlerinin yanı sıra dilerseniz deri detay eklentisi ile üretilmiş olan parçalı deri ceketleri seçebilirsiniz. Örneğin, kolu deri detaylı bir ceket ile stilinizi sergilemeniz mümkün olabilir. Yakası ve içi kürklü olarak üretilen deri ceketler ile şıklığınız ile birlikte sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Kolu ve göğsü nervürlü olarak üretilen erkek ceket modelleri ise sıkıldığınız sıradan giyimin çok daha ötesine taşınmanızı sağlayabilecek olan seçenekler arasındadır.
1 2 3 4 >