ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Ceket Modelleri


Ceketler kombinlerin tamamlayıcı parçaları olarak gündemde yerini almış dış giyim kıyafetleridir. Kıyafet kombinleri ile bir bütün oluşturarak tarzınızı yansıtmanızda size yardımcı olacak ceketler aynı zamanda serin havalarda sizi ısıtma görevini de üstlenmektedir. Ceketler son dönemlerde daha da fazla ilgi görmesi ile birlikte oldukça çeşitlenmiştir. Bazen bu kadar seçenek arasından seçim yapmak sizi zorlayabilir. Bu konuda da sizlere yardımcı olmak için bizler devreye giriyoruz.

Ceketler kullanıcı isteklerine göre farklı şekillerde üretilmektedir. Hem günlük hem resmi alanlarda size eşlik edebilecek tarzlarda çeşitli ürünler üretilmektedir. Günlük modeller daha sade modeller olarak karşımıza çıkar. Bazen Oversize olarak adlandırabileceğimiz salaş ceketler bazen ise belden oturtmalı daha dar kesimler olabilmektedir. Desen olarak ekose, düz renk olarak karşımıza çıkabilir. Renk konusunda sınır tanımayan ceketler en çok; siyah, beyaz, mavi, lacivert, gri, kahverengi renkleri ile karşımıza çıkar iken bazen bu renklerin birbiri ile kombini şeklinde de olabilir. Daha klasik zamanlarda tercih edilecek ceketler ise daha ağır renklerde olmak ile birlikte detayları da oldukça ağırdır. Kol ve ön düğmeleri son derece şıktır. İş yerlerinde genelde bu tarz klasik ceketler takım halinde satılmaktadır. Pantolonu ile birlikte takım olarak satın alabileceğiniz ceketleri tek olarak da satın alabilir dilediğiniz şekilde kombini siz yapabilirsiniz. Ceketler özel davetlerde de kullanılabilen parçalardır. Şık ceketler ile düğün, toplantı gibi yerlerde de son derece ortama uyumlu bir şekilde görünmeyi başarabilirsiniz.

Her Mevsim En Havalı: Ceketler


Ceketler hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılabilecek şekilde farklı kumaşlardan ve farklı kalınlıklarda üretilmektedir. Kot ceketler, deri ceketler, keten ceketler, kadife ceketler, süet ceketler, vintage ceketler, blazer ceketler gibi farklı seçenekler ile karşımıza çıkan ceket modellerini tarzınıza hitap edecek şekilde kullanabilirsiniz. Kot ceketler daha günlük kullanıma uygun olan modellerdir. Sizleri daha havalı ve rahat gösterir. Basic tişörtlerin veya gömleklerin üzerinde oldukça havalı görünür. Deri ceketler daha soğuk havalar için kullanıma elverişli oldukları gibi sizleri asi gösterecek ve özgür ruhunuzu ortaya çıkaracak modellerdendir. Ekoseli blazer ceketler daha günlük olsa da iş hayatında da sıklık ile karşımıza çıkan şık ve fresh görünümlü modellerden birisidir. Kadife veya süet ceket modelleri ise kış aylarında hem günlük hem de iş hayatında tercih edebileceğiniz modellerdendir. Daha nostaljik bir havaya sahip olmak istediğiniz zamanlarda ise vintage modeller tercih edebilirsiniz. Vintage modeller eski dönemlerde kullanılan ceket modellerine benzer şekilde tasarlanarak satışa sunulmaktadır.

Ceketler artık sadece önü düğmeli olarak tasarlanmazlar. Hala önü düğmeli ceketler yerini korusa da artık fermuarlı, çıt çıtlı, bağcıklı, kapüşonlu gibi farklı ceket modelleri trend olmayı başarmıştır. Bağcıklı, çıt çıtlı, kapüşonlu modeller biraz daha spor bir görüntü sağladığı için günlük hayata, piknik gibi aktivitelere elverişlidir. Siz de en beğendiğiniz ceket modellerini sipariş etmek için Karpefingo web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ceketleri daha da havalı kılan aksesuarlardan güneş gözlüklerini de web sitemizden inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz kombini yapıp sipariş edebilirsiniz.

Erkek Ceket Fiyatları


Ceketler birçok farklı kumaştan, desenden, renkten oluşarak bir bütün haline geren parçalardır. Dış giyim ürünlerinden vazgeçilmez olmayı başarmış ceketler farklı kesimler ve farklı boylarda karşımıza çıkmaktadır. Ceket fiyatları genellikle ceketin üretildiği kumaşın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda işlemeler, düğmeler veya süslemeler gibi ceketin üzerinde bulunan detaylar da fiyatları etkileyen unsurlardandır. Siz de bütçenizi aşmayacak en kaliteli ceketleri satın almak istiyorsanız Karpefingo’ ya uğramayı unutmayın. Siparişinizi web sitemizi incelemeden vermeyin.

Uzun Ömürlü Ceketler


Ceket satın alırken kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz ki hem uzun süreli hem de daha ekonomik bir ürün haline gelsin. Ceketler sürekli değiştirilen kıyafetler değildir. Birkaç model alınıp uzun süre giymeyi tercih ettiğimiz dış giyim ürünlerindendir. Bu yüzden ceket satın alır iken kullanılan kumaşların kalitesinden emin olmalısınız. Ayrıca ceketleri genelde serin havalarda üşümemek için aldığınız için sizi ısıtma özelliği olacak şekilde tasarlanmış ceketler tercih etmelisiniz ki tarzınıza hitap ederken aynı zamanda ısınma ihtiyacınızı da karşılayabilsin.

Yazlık Ceket Modelleri


Erkek ceket modellerinde en çok tercih edilen ceket modelleri şüphesiz yazlık modellerdir. Çünkü ceketler dış giyimin en ince ürünleridir ve sıcak mevsimlerde akşamları serinleyen hava için kullanılırlar. Yazlık ceket modelleri arasında kot ceket ve blazer ceket modelleri sıklık ile tercih edilir. Kot ceketler daha spor ceket olmaları ile rahatlık ve şık görünüşü bir arada yansıtırlar. Blazer ceketler ise daha klasik bir ceket modelidir. Tarzınıza en uygun olan ceket modelleri için Karpefingo’ yu ziyaret edebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR