ÜYE OL 20 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN

Detaylar ve hediye çekinizi oluşturmak için "Kampanya Detayları" sayfasına göz atın

Erkek Desenli Gömlek

Erkek olmanız her zaman standart üretilen modellerdeki gömlekleri giyme zorunluluğunu getirmez. Sizler de kendi zevkinize ve kendi tarzınıza ait olan erkek gömlek modelleri arasından özgürce seçim yapabilme hakkına sahipsiniz. Her daim kaliteli ve müşteri memnuniyeti odalı çalışmalarını sergileyen Karpefingo markasının online reyonlarında tam da arzunuza göre olan yüzlerde ürünü bulabileceksiniz. İnanın bu kadar fazla alternatif arasından seçim yapabilmeniz hiç de kolay olmayacak. 

Erkek Desenli Gömlek Modelleri

Kapüşonlu gömlek olur mu? Eğer Karpefingo mağazası içerisindeyseniz ve konu giyim ürünleri ise her şey olur. Sizlerin giyiminizdeki özgür seçimi hedefleyen ünlü marka aracılığı ile birçok özel tasarım ürüne sahip olabilirsiniz. Desenli gömlek ürünlerinin listelendiği bu kategori içeriğinde bildiğiniz gömlek anlayışının çok daha üstlerine hatta zirvelerine çıkabilirsiniz. Gömlek giyme mecburiyetinizin olduğu bir mekana katışım sağlamak zorunluğunda olabilirsiniz. Böyle bir durumda tercih edeceğiniz gömlek sizin sportif tarzınıza eşlik edebilir. Kapüşonlu olarak üretilen desenli gömlek modeli, ayrıca penye kollara sahiptir. Böylece en soğuk günlerin yaşandığı kış aylarında bile hem sıcaklığı hem rahat hareket imkanını hem de ağır imaj duruşunuzu tek bir ürün ile sağlayabilmeniz mümkün. Giyim konusunda ne dilerseniz dileyin, her isteğinizi tek bir ürün ile sizlere sunmakta oldukça başarılı olan Karpefingo tercihiniz ile tüm taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Desneli erkek gömlek seçeneklerinden en çok tercih edilenlere göz attığımızda kareli gömleklerin diğerlerine göre her zaman önde olduğunu görmekteyiz. Farklı boyuttaki karelerden elde edilen ve farklı renklerin tercihi ile farklı imajların ortaya çıkmasını sağlayan kareli desene sahip olan gömlekler ile sizler de kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz. 

Desenli Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Ekoseli gömlek seçeneklerinde inanamayacağınız kadar özgürsünüz. Sade ve klasik renk gömlek kullanımından vazgeçemiyor ama ekoseli seçeneklere de ilgi duyuyorsanız işte size inanılmaz bir çözüm. Parçalı ekose gömlek modellerini kesinlikle daha yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz. Farklı alanlara eklenen ekoselerin bir hırka ile kapanması sonucu sade renk bir gömleğe dönüşen bu modellemeler ile aradığınız stile kavuşabilmeniz an meselesi. Damalı erkek gömlek modellerinin, kalın iplik seçimi ve sık dokuma tekniği ile üretilmekte olan ismi oduncu gömleklerdir. En soğuk kış günlerine bile oduncu gömleğiniz ile hazır olabilirsiniz.

₺44,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >