Erkek Dış Giyim Modelleri


Dış giyim parçalarını mont, kaban, ceket olarak sıralayabiliriz. Dış giyim ürünleri zaman zaman yazları da tercih edilse de genellikle kış aylarının vazgeçilmez ürünleri olarak karşımıza çıkar. Bizleri kalın yapıları ve yumuşak dokuları ile hem sıcaktan korur iken hem de tarzımızı yansıtmamıza yardımcı olur. Her cinsiyet ve yaş grubuna uygun olacak şekilde tasarlanan dış giyim ürünleri birçok farklı kumaşta ve birçok farklı renkte üretilmektedir. Genel olarak kış aylarında koyu renkler giyilir gibi bir algı olsa da artık bu algı yavaş yavaş yıkılmaktadır. Daha renkli modeller ile kış aylarını kasvetten kurtarmak mümkün. Zaten sıkıcı ve kapalı havalar içimizi daraltmaya yetiyor iken kıyafetler ile de bunu arttırmaya lüzum yok, öyle değil mi?

Kış ayları için mont ve kabanlar çok önemli yer tutar iken ceketler daha çok sonbahar, ilkbahar aylarında havaların serin ama çok da soğuk olmadığı dönemler için idealdir. Özellikle havanın sıcak olduğu günlerin sonunda serin bir akşam ile karşılaştığımızda üstümüze alabileceğimiz ceketler oldukça kurtarıcı olmaktadır. Kot, keten veya deri ceketler de son dönemlerin en moda ürünlerinden!

Erkek Mont ve Ceket Modelleri


Kaban, mont, ceket gibi dış giyim ürünleri siyah başta olmak üzere; kahverengi, haki yeşili, lacivert, mavi, kırmızı, bordo, toprak rengi, camel rengi, sarı, hardal gibi çeşitli renkler ile karşımıza çıkıyor. Modellerde ise uzun, kısa, regular, midi gibi boy ve farklı desen seçenekleri bulunmaktadır. Tarzınıza en uygun olan modelleri seçerek dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz. Tabi ki tarz ile birlikte vücut tipinizi de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Kısa boylu ve kaslı bir vücudunuz var ise uzun ve Oversize modeller sizleri olduğunuzdan daha kısa boylu gösterecektir. Kaslarınız ise sanki kiloymuş gibi yansıyacaktır. Kısa boylu ve kaslı bedenler için daha dar kesimli ve kısa modeller şık duracaktır. Uzun boylu iseniz de uzun modelleri bedeniniz çok rahat kaldıracaktır. Uzun boylu olmanın bir avantajı kısa modelleri de rahatlık ile kullanabilmektir. Eğer zayıf iseniz çok bol modeller sizi kıyafetin içinde kaybedecektir. Bu yüzden daha dar modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer kaslı değil ama kilolu bir vücudunuz var ise bol veya Oversize modeller tercih edebilirsiniz.

Dış giyim ürünleri kıyafet tarzınızı en rahat yansıtabileceğiniz kıyafetlerdir. Pantolonlarınız ve aksesuarlarınız ile son derece uyumlu olarak sizi tarz gösterecek birçok model bulunmaktadır. Her insanın tarz algısı ve beğenisi farklı olduğundan dolayı da marka olarak son derece farklı modellerde üretim yaparak her tarzın beğenisine uygun davranmaya çaba göstermekteyiz. Klasik veya sportif fark etmeksizin her tarz için oluşturulmuş kombinlerimizi de inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Modellere en uyumlu erkek aksesuar ürünleri ile de kombini çok şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Daha fazla erkek aksesuarı için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kolye, yüzük, bileklik, güneş gözlüğü, saat gibi tüm erkek aksesuarları burada.

Dış Giyim Kombin Fikirleri


Dış giyim ürünleri yapmış olduğunuz üst giyim ve alt giyim kombinini tamamlayacak parçalardır. O gün gideceğiniz ortama göre şık, resmi veya spor, gündelik kombin yapmış olabilirsiniz. Buna uygun bir dış giyim ürünü ile son noktayı koyabilirsiniz. Asi bir görünüm için deri modeller, daha resmi ve ağır bir duruş için kaşe modeller, basic ve havalı tarz için ise kot modelleri tercih edebilirsiniz. Daha sıcak havalarda üstünüze atacağınız modelleri ise keten kumaştan üretilmiş ceketlerden seçebilirsiniz.

Deri Ceket İle Özgürlüğü Hissedin


Deri ceketler size serin havalarda sıcaklık sağlar aynı zamanda da son derece tarz görünmenize yardımcı olur. Deri ceket sizi daha genç, asi ve delikanlı gösterecek modellerdir. Özgürlüğünden vazgeçmeyenler için en uyumlu kombinler deri modellerdir. Deri ceketler başta siyah olmak üzere gri, kahverengi ve bordo olarak da karşımıza çıkabilirler. Siz de en sevdiğiniz modeli ve rengi seçerek özgürlüğü sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Dış Giyimde Erkek Modası


Dış giyim soğuk havaların vazgeçilmez parçaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkek palto, erkek mont, erkek kaban ve erkek ceket modelleri dış giyimde erkeklerin tercih ettikleri ürünlerdir. Erkek dış giyimde çeşitli modeller bulunmaktadır. Kışlık mont modelleri arasında olan erkek şişme mont ilk göze çarpanlardandır. Son derece iyi ısıtma sağlaması çok tercih edilme sebebidir. Erkek mont modelleri arasında en kolay kombin yapılan montlardan da birisidir. Erkek dış giyim modellerini sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.