9,90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Erkek Gömlek Modelleri

Erkek gömlek model seçiminde hiç bu kadar özgür olmamıştınız. İçinde bulunduğunuz Karpefingo markasının erkek gömlek reyonu içerisinde karşılaşacağınız ürün seçenekliliğine çok şaşıracaksınız. Tarzınız ne olursa olsun; klasik, spor ve gündelik giyim için ihtiyaç duyduğunuz erkek gömlek modelleri o kadar fazla sayıda alternatif ile sizlere sunulmakta ki, kendi sitilinize ait olan yüzlerce gömlek modelinin arasında seçim yapmak bir hayli zor olacak. 

Erkek Gömlek Modelleri ve Ürünleri

Düz renk, sade, çizgili, kareli ve yüzlerce farklı desenlerde sizlere sunulmakta olan tüm erkek gömlek seçeneklerini burada bulabilirsiniz. Papatya desenli, yaprak desenli, mermer desenli, gözlük desenli, şimşek desenli, şal desenli, nokta desenli, çiçekli yapraklı, puantiyeli, tropik desenli, geometrik desenli, gül desenli, sayı baskılı, etnik şal desenli, pötikare degradeli gibi daha yüzlerce farklı seçim imkanı sizlerin zevklerinize göre şekillenecektir. Her bir desenin kendi içerisinde küçük ve büyük olarak oluşturulmuş tasarımlarını da bulabileceksiniz. Örneğin gözlük desenli erkek gömleğini büyük desenlerden ve küçük desenlerden elde edilmiş hali ile bulabilirsiniz. Tüm desen çalışmalarında bu alternatife sahipsiniz. Sezon içerisinde en çok tercih edilmekte olan erkek gömlek deseni ise pötikare dagradeli olmaktadır. Bir rengin ton ton değişerek tek bir gömleğe en ideal oranlarda eklenmesi ile elde edilen bu gömlekler sizlerin de bu sezon için favori gömleğiniz olabilir. 

Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Baskı teknikleri ile elde edilmiş olan gömlekler de oldukça rağbet gören modeller arasındadır. Örneğin çiçek baskılı gömlek. Ayrıca biye detaylı gömlekler de sade renk tercihi olan erkeklere farklı bir sunum imkanı vermektedir. Kabartmalı erkek gömlek ile birlikte waffle petekli gömlekler ise yine sıra dışı tarzı benimseyen erkeklerimizin beğenisi üzerine tasarlanmış özel üretim ürünlerimizdendir. Erkek gömlek modelleri arasından mevsime uygun olarak seçim yapmak isterseniz pamuk, saten, keten ve kaşmir gibi farklı kumaşları tercih edebilirsiniz. Ayrıca likralı olarak üretilen gömlekler ile vücudunuzu daha seksi bir görünüme kavuşturabilmeniz mümkün. 

Erkek Gömlek Çeşitleri

Sıradanlığın çok daha ötesinde size özel olarak bir imaja kavuşmak için ise yarım düğmeli ve hakim yaka olarak tasarlanan modelleri yakından inceleyebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz sezonun aranan gömleklerinden olan kamuflaj desenliler de tercih listenize yani reyonlarıma eklenmiştir. İster kamuflaj farklılığını tüm gömleğinizde görmek isteyin ya da parçalı olarak kısmi çalışma şeklinde… Göğsü kamuflaj detaylı, önü kamuflaj detaylı ve komple kamuflaj desenli alternatifleri ile birlikte gömlek seçenekleri sizlerle.

1