Erkek Triko ve Kazak


Erkek giyim için çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Trikolar ve kazaklar da bunlardandır. Kış mevsimi ve sonbahar mevsimi için ikisi de oldukça ideal olmaktadır. Kalın yapıları ile soğuk havalardan koruma sağlamaları ile ünlenen bu modeller şık görünümleri ile de beğeni toplamaya devam ediyor. Bol salaş veya dar şekilde üretilebilen modeller kısa veya uzun olarak da şekillenir. Her vücut tipine uygun olacak şekilde üretilen bu modelleri satın alarak nasıl bir vücut tipiniz ve ölçüleriniz olduğuna dikkat etmelisiniz. Aksi durumda olduğunuzdan daha kilolu veya çelimsiz; daha uzun veya kısa görünebilirsiniz. Vücut tipi haricinde içine gömlek giyip giymeyeceğiniz gibi konular da kazağın bedenini seçmenizde size yardımcı olacak konulardan birisidir. İçine gömlek< giyecekseniz daha bol kesimli kazaklar tercih etmelisiniz. Tercih konusunda iklim şartları da yol gösterici bir faktör olabilir. Bulunduğunuz şehirdeki sıcaklık durumlarını göz önünde bulundurarak ona uygun kalınlıkta kazaklar satın almanız sizin için daha mantıklı bir davranış olacaktır. Çok soğuk bölgelerde yaşıyor iseniz olabildiğince kalın modeller tercih etmelisiniz. Aksine sıcak ve nemli bir bölgede yaşıyorsanız daha ince modeller işinizi görecektir. Kalın kazaklar veya trikolar satın alıp sizi kolayca terletmesi sizleri daha çabuk hasta edeceği için çok kalın modeller almamanız gerekmektedir. Bunun ile birlikte vücudunuzun ısı toleransı da çok önemlidir. Soğuk bir memlekette yaşıyor olabilirsiniz ancak çok fazla üşüyen bir insan değilsinizdir böyle bir durumda da kalın kazak veya trikolar tercih etmenize gerek yoktur. Yine aynı şekilde sıcak bir şehirde olmanıza rağmen çok kolay ve hızlı bir şekilde üşüyor iseniz daha kalın modeller satın almalısınız.

Erkek Kazak Modelleri


Kazak ve trikolarda birçok farklı model bulunmaktadır. Modeller yaka tipine göre de isim almıştır. Oldukça şık görünen balıkçı kazak modelleri bunlardan en moda olan modeldir diyebiliriz. Boyun bölgesini sıkı bir şekilde sarması ile boğaz kısmını da koruyarak sıcak tutar. Bu sade bademcik şişmesi gibi veya ciğerlerin üşümesi gibi hastalıklardan sizleri koruyabilir. Bununla birlikte boğazlı kazaklar da vardır. Boğazlı kazaklar ile balıkçı yaka kazakların boyun kısmında boyut farkı bulunsa da birbirine çok yakın modellerdir. Bunun haricinde v yaka veya yuvarlak yaka modeller de çok kullanılır ki hatta bu iki model içine gömlek giymek için çok uygun modellerdir.

Kazak ve trikolar günlük hayatta kullanım için oldukça elverişlidir. Aynı zamanda iş hayatında hatta özel günlerde de giyilebilecek ürünlerdir. Sizin tarzınıza uygun olacak şekilde üretilen kazaklar ve trikolar dilerseniz gömlekler ile birlikte dilerseniz tek bir biçimde giyilebilir. Özel günlerde kumaş pantolonlar ile kombin edilebilir. En güzel kumaş pantolonları buradan incelemek ister misiniz? Bunun yanı sıra gündelik kombinler için ise kot pantolonları kullanabilirsiniz. Karpefingo ile her türlü ihtiyacınızı en uygun seçenekleri ile sipariş edebilirsiniz.

En Güzel Modeller ile Tarzınızı Yansıtın


Kazak ve triko modelleri birçok farklı şekilde çeşitlenir. En güzel kazak veya triko demek aslında yanlış bir tabirdir. En güzel kazak veya triko size en çok yakışan modeldir. Vücut tipiniz, ten renginiz, boyunuz hatta bazen göz renginiz bile bu durumu etkiler. Model olarak salaş modeller, dar modeller, renkli veya tek renk modeller, boğazlı modeller, klasik modeller gibi çeşitlere ayrılabilir. Renklere bakacak olur isek; siyah, kırmızı, lacivert, yeşil ve tonları, mavi ve tonları, bordo, kahverengi, gri, turuncu, sarı, camel gibi birçok farklı renkte olabilmektedir. Size en çok yakışacak modeli kolay ve güvenli bir şekilde Karpefingo web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Vintage Erkek Kazak Modelleri


Nostaljik modeller her yerde olduğu gibi giyimde de ilgi çekici olmayı başarır. İnsanların geçmişteki yaşantıya duyduğu özlem veya özenmeden mi kaynaklanır bilemeyiz ama sürekli nostaljik giyim veya dekorasyon ön planda olmuştur. 90’lı yıllar renk ve enerji ile en İkonik tarzları oluşturmayı başardığı için o dönemlerin kıyafetlerinin modası her daim yerini korumayı başarmıştır. Siz de vintage tarzı seviyor iseniz bu modeller tam size göre olabilir. Siyah, lacivert, yeşil, haki, kırmızı, turuncu, sarı, beyaz, bej, ekru gibi farklı renk tonlarında üretilen kazak tipleri tarzınızı yansıtmak için sizlere fırsat sunuyor. Nostaljik veya modern fark etmeksizin dilediğiniz tarz için Karpefingo sizler ile buluşmayı bekliyor.

Erkek Boğazlı Kazak


Erkek boğazlı kazak modelleri son zamanlarda oldukça yaygınlaşmış modellerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Balıkçı yaka, tam boğazlı yaka veya yarım balıkçı yaka gibi erkek boğazlı kazak modelleri çeşitlenmiştir. Boyun uzunluğuna veya tarzınıza göre seçebileceğiniz yaka türünü erkek triko kazak modellerinde de bulabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR