Erkek Kısa Kollu Gömlek


Erkek dolaplarının olmaz ise olmaz giyim ürünlerinden olan gömlekler birçok çeşitli tasarım ile karşımıza çıkıyor. Erkekler gömlekleri günlük, ofis veya özel hayatlarında kullanmayı tercih ettikleri için çeşitli modeller ile de birçok seçenek zenginliği ortaya çıkıyor. Aynı zamanda gömlekler kumaşlarına ve kol tiplerine göre yazlık veya kışlık olarak da mevsimlik olarak ayrılabiliyor. Kışın oduncu gömlek erkek giyiminde daha kalın modeller olarak karşımıza çıkar iken yazın kısa kollu modeller tercih ediliyor. İş hayatında ve özel davetlerde daha çok erkek klasik gömlek veya slim fit gömlek giymek tercih edilse de yazın Oversize gömlek modelleri slim fit gömlek modellerinden daha çok tercih ediliyor. Yazın sıcağında nihayetinde dar gömlekler giymeyi kimse istemez.

Erkek gömlek modellerinden biri olan kısa kollu gömlekler yaz aylarında erkekleri rahat ettiren modeller olarak karşımıza çıkar. Kısa kollu olmaları dolayısı ile kol bölgesini boş bırakan bu gömlek modelleri bileklik ve saatler ile kombin yapılmak için ideal gömlekler olarak karşımıza çıkıyor. Erkek için en iyi bilek aksesuarı saattir denilse de birçok erkek için favori aksesuar bileklikler oluyor. Bileklikler erkekler stilinde reddedilemez bir şekilde en asil ve en tarz aksesuarlardan birisi. Peki, ama erkek bileklik modelleri nelerdir, erkek bileklik modellerinden almak isteyenlerin seçeneklerinde neler var bunlardan bahsedelim. Öncelikli olarak metal bilekler erkekler tarafından çok sevilerek kullanılan bilekliklerden. Hem şık hem maskülen görünüşünden ötürü her türlü kıyafetiniz ile rahatlıkla uyum sağlayabilecek en tarz modellerden birisi. Ancak metal bileklik tercih edecekseniz dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Öncelikle çok gösterişli, çok kalın bilekliklerden sakının çünkü bu dikkat dağıtıcı olacaktır. Unutmayın parlayan siz olmalısınız, bilekliğiniz değil! Aksesuarlar kıyafetlerimize uyum sağlamak için destek olan birer araçtır aslında. Bu yüzden de çok gösterişli olan metal bilekliklerden uzak durmakta fayda var. Metal bileklik tercihi yaparken çoklu modelleri de tercih edebilirsiniz. Çok kalın olmayan parçalardan oluşan çoklu modeller, gösterişsiz ve şık duruşları ile sade ve asil bir görünüş elde etmenizi sağlayacaktır. Metal bileklikleri klasik, spor ve diğer birçok tarz ile kullanabileceğiniz gibi saatleriniz ile de beraber bir bütünlük sağlayacak ve güzel bir görüntü oluşturacaktır. Bileklikler için kullanılan malzemeler oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Altın, çelik, gümüşün yanı sıra, bijuteri, deri, ip, suni deri, boncuk, doğal taşlar gibi birçok malzemeden yararlanılarak erkek bilekliklerinde kullanılabilir. Günümüzde mağazalarda bin bir çeşit saat markası ve onlarca modelde saatler bulunmaktadır. Saatler hem kendimiz için hem de erkek arkadaşlarımıza, babalarımıza, erkek kardeşlerimize hediye olarak aldığımız en çok aksesuar belki de. Sanılanın aksine doğru saat tercihini yapmak çok zordur ve doğru saati almak içinde dikkat edilmesi gereken birtakım püf noktalar mevcuttur. Özellikle alışverişlerimizi son dönemlerde internet üzerinden yaptığımız için şimdi bahsedeceklerimize muhakkak dikkat etmelisiniz. Erkek aksesuar modellerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz erkek saat modelini sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda erkek bileklikler ile erkek saat modellerini kombin de yaparak satın alabilirsiniz.

Yıllara Göre Erkek Modası


1960’lı yıllar ile erkek modası çok büyük bir gelişme göstermiştir. Renk, konsept, tarihsel miraslar, şöhret, dönemin müzik grupları ile filmleri gibi birçok alanın moda ile etkileşmesinin oluşmasıyla tasarımcıların tasarımları başka bir boyut almıştır. Bu dönem sonrasında onu takip eden 70’ler, 80’ler, 90’lar, 2000’ler ve günümüz erkek modası sürekli olan birçok alan ile etkileşime girmeye devam etmiş, birçok akımdan etkilenmiş ve erkek modası büyük bir gelişim göstermiştir.

Kısa Kollu Erkek Spor Gömlekleri


Kısa kollu gömlekler yaz aylarında sıklık ile tercih edilen modellerdendir. Yaz akşamlarında sahilde tur atar iken, tatile gittiğiniz şehri keşfeder iken, piknikte iken her zaman sizlere eşlik edebilecek modellerden birisi olan kısa kollu gömlekler birçok farklı modelde üretilir. Erkek spor gömlekleri arasında yer alacak çeşitli modelleri kısa kollu gömlekler ile buluşturduk. Desenleri ile zengin seçim fırsatı sunan Karpefingo’ da en uygun fiyatlı kısa kollu gömlekleri bulabilirsiniz.

Kısa Kollu Gömlek Renk Seçenekleri


Kısa kollu gömleklerde birçok çeşitte renk seçeneği bulunmaktadır. Siyah, beyaz, kırmızı, bordo, lacivert, mavi, yeşili ekru, bej gibi renklerin yanı sıra kareli gömlek, çizgili gömlek gibi seçeneklerde farklı renkleri bir arada da görebilirsiniz. Geometrik desenli kısa kollu gömlekler ile de hem modern hem genç ve dinamik görüntüler yakalayabilirsiniz.