₺29,90 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil

Erkek Kolye Modelleri


İnsanlığın eski dönemlerinden beri erkekler dini inançları, servetleri, medeni durumları gibi birçok nedenden ötürü çeşitli yüzükler, kolyeler ve birçok farklı takı takmışlardır. Günümüzde de erkekler tarafından en çok kullanılan takılardan birisi olan kolyeler, erkek kombinlerinin tamamlayıcısı haline geldi. Erkekler kolye tercihi yaparken kadınlardan farklı olarak yalnızca tarzlarını değil bir anlam niteliği de taşıyan, mütevazi kolyeleri tercih ediyor. Yakın zamana kadar erkek takıları konusunda piyasada çeşitlilik çok fazla değildir ancak yeni trendler ve moda dünyasındaki değişiklikler erkek kolye çeşitlerine de birçok model ve seçenek taşıdı. Erkek cüzdan modelleri gibi diğer aksesuarlar da bu değişikliğe uğradı.

Günümüzde birçok erkek seçtikleri kolye tasarımları ile hem karakterlerine ilişkin birer parçayı dışarı yansıtıyor, hem stil sahibi tarzları ile oldukça modern bir görüntü yakalıyorlar. Trendler değiştikçe elbette ki moda olan kolye tasarımları ve bileklik tasarımları gibi aksesuar modelleri tasarımları da farklılık gösteriyor ancak her zaman güncelliğini koruyan ve modern bir görüntü yaratmayı başaran erkek kolye tasarımları mevcut.

Kararmaz Çelik Erkek Kolye


Herkes tarafından bilinen bir kural vardır ki o da “sadelik her zaman modadır”. Sade, minimalist kolyeler erkeklerin her tarzına, her ortama ve her kıyafete rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Özellikle geçen sezonlarında minimalist motifli kolyelerin yaygınlaşması ile piyasa da şu an da birçok erkek minimalist kolye tasarımlarına ulaşmak oldukça rahat. 2020 sezonunda takıda trend olan renk altın rengiydi ve birçok zincir altın kolyeler gördük. Ancak bu yıl gösterişli altın renginin yerini mütevazi gümüş rengi alacak. Gümüş zincir kolyelerini 2021 yılında sıkça göreceksiniz. Ancak aklınıza geçen sezon olan zincir kolyeler gelmesin. Bu yıl çok daha kalın ancak modern bir tasarıma sahip zincir kolyeler ile karşılaşacağız. Zincir kolyeler dışında ince bir zincir, ucunda minimalist tasarımlı bir motifi bulunan gümüş kolyeler de oldukça trend olacak. Tarzınız için hangisi daha uygunsa tercihinizi o yönde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda çokça boncuklu kolyelere, künye şeklindeki kolyelere rastlamıştık. Ancak 2021 trendleri arasında boncuklu kolyeler ile künye kolyeler bulunmamakta. Şimdilik bu trendler rafa kaldırılmış olsa da siz kombininiz için doğru bir tercih olacağını düşünüyorsanız elbette ki hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Erkek parfüm çeşitleri ile şık kokular oluşturacak bir aksesuar da Karpefingo’ da sizlerle.

Erkek Kolye Çeşitleri


Piyasa da şu an erkekler için birçok kolye çeşidi ile kolye modelleri bulunmakta ve kombinlerin en sevilen parçaları olarak beylerin gardıropların da yerini almakta. İşte erkekler için kullanışlı olan bazı kolye çeşitleri.

Erkek Gümüş Kolye: Özellikle 2021 yılının trendi olması beklenilen gümüş kolyeler minimalist, sade ve şık bir görüntü seven erkeklerin bir numaralı tercihleri arasında. Kişisel tercihlere, zevklere göre uyarlanarak özelleştirilebilen gümüş kolyelere çok rahat bir şekilde ulaşılabilirsiniz. Basit tasarıma sahip gümüş bir zincir hemen hemen birçok kıyafetiniz ile rahatlıkla uyum sağlayacağı için mutlaka edinmeniz gereken tasarımlardan birisi.

Erkek Dini Motifli Kolye: Erkekler tarafından sıkça tercih edilen bu kolye çeşidi, beyler tarafından şıklık için değil daha çok manevi bakış açılarını belirtmek veya kötülüğe karşı korunma maksatlı tercih edilmektedir. Özellikle İsa hacı, David yıldızları, muska, semazen, antik semboller, Fatma Ana eli, vav takıları gibi semboller dini motifli kolyeler de sıkça tercih edilen modellerdir.

Erkek Chokers Kolye: Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen chokers kolyeler, Rock müzik sever erkekler ve sanatçılar tarafından sevilerek kullanılan kolyelerden. Erkek Boncuklu Kolye: Özellikle birkaç sezon önce çok fazla gördüğümüz boncuklu kolyeler, erkekler tarafından çokça tercih edilen kolyelerden. Basit, minimalist ancak karizmatik bir görünüşü olan bu kolye çeşidi, rahat kullanımından ötürü de sıkça tercih ediliyor. Doğal taşlardan yapılarak yapılan boncuklu kolye çeşitleri, özellikle doğal taşların şifalarından da yararlanmak için tercih ediliyor.

Erkek Asker Künye Kolye: Belki de gümüş kolyeler kadar beylerde en çok gördüğümüz kolye çeşidi asker künyeleridir. Normalde bir işlev için kullanılan bu kolye son yıllarda erkeklerin kombinlerinin en sevilen tamamlayıcıları haline geldi.

Erkek Zincir Kolye Çeşitleri: Altından, gümüşten veya çelikten yapılan zincir kolyeler, orta uzunlukta olan şık ve minimalist kolyelerden. Özellikle son birkaç senedir oldukça trend olan bu kolyeler uzun bir süre daha trendler de olacak gibi görünüyor. Bu yüzden mutlaka dolabınıza istediğiniz renkte, sizin zevkinize uygun uzunlukta bir zincir kolye edinmeyi unutmayın.

Erkek Altın Kolye: Antik dönemlerden beri bir statü, güç göstergesi olan altın kolye, günümüzde hala vazgeçilmeyen ve modası geçmeyen takılardan birisi.

Erkek Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Her ne alırsak alalım onu almanın bir püf noktası vardır. Kolye seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Kendiniz ve tarzınız için en uygun kolyeyi seçtiğinizi varsayalım. Burada öncelikli olarak eğer altın, çelik veya gümüş tercih ettiyseniz bunların gerçek olup olmadığından emin olmalı aslında bunun içinde güvenilir yerlerden alışveriş yapmalısınız. Günümüzde piyasa da çok fazla bijuteri kolyeler bulunmaktadır. Bunlarda değerli olmayan birtakım malzemelerden yapıldığı için alerji yapabilme durumu vardır. Bu tür malzemelere alerjiniz var mı eğer bilmiyorsanız kullandıktan sonra cildinizde tahriş, kızarıklık, kaşıntı gözlemliyorsanız bu kolyelerden kaçınmalı ve kullanmamalısınız.

Çelik Erkek Kolye Fiyatları


Şu an da piyasada birçok kolye çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Bijuteri kolyeler oldukça ulaşılabilir ve çok uygun fiyatta olan takılardır. Ancak eğer çelik, gümüş ve altın kolye tercihlerinde bulunacaksınız fiyatlar artık gösterecektir. Erkek saat modellerini de incelemek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.