Erkek Oduncu Gömlek Modelleri


Erkek giyiminde ön plana çıkan gömlekler birçok farklı modelde üretilmektedir. Kareli gömlek, slim fit gömlek, erkek spor gömlek, erkek klasik gömlek gibi çeşitli modellerin yanı sıra oduncu gömlek erkek gömlekleri de erkek gömlek modelleri arasında bulunur. Birbirinden farklı oduncu gömlek erkek modasına yön verir. Daha çok kareli gömlek olarak bilinen oduncu gömlek modelleri aslında kareli gömleklerden bazı konularda ayrılır. Evet desen olarak kareli modeller olsalar da oduncu gömlek erkek giyiminde daha çok kalın kumaşlardan üretilerek piyasaya sunulur.

Eski zamanlarda erkeklerin evlerini ısıtmak için odun kırmaları ve bunu kış aylarında yapmaları dolayısı ile oduncu gömlek adını alan bu gömlekler o dönemlerin desen konusunda çeşitliliğinin az olmasından kareli gömleklere oduncu gömlek ismi verilmiştir. Her kareli gömlek oduncu gömlek olarak tarif edilemez. Çünkü daha kalın kumaşlardan üretilen kareli gömlekler veya ekoseli gömlekler oduncu gömlek olarak üretilir.

Oduncu Gömlek ile Kombin Önerileri


Oduncu gömlek erkek giyim için çeşitli alt giyim ürünleri ile kombin edilebilir. Pantolonlar ve eşofmanlar oduncu gömlekler ile tercih edilebilir. Genelde günlük hayatta görebileceğimiz oduncu gömlek erkek tarzları arasında casual tarz olarak geçer. Kot pantolonlar ile tercih edilebilen oduncu gömlek modelleri basic tişörtlerin üzerine de kullanılabilir. Basic tişört ve oduncu gömlek kombinleri kolyeler ile de harika detaylara kavuşabilir.

Birçok oduncu gömlek modelini kot pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Pantolonlarınız ile kış aylarında oduncu gömlek üzerine kazak veya hırka giyebilirsiniz. Dışarı çıkar iken de ceket, mont veya kaban tercih edebilirsiniz. Oduncu gömlekleri gideceğiniz yere göre farklı tarzda kot pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Siz de en sevdiğiniz modeli en sevdiğiniz renklerde Karpefingo’ da bulabilirsiniz. Kot pantolonlarınızın ve oduncu gömleklerinizin kombinine yakışacağını düşündüğünüz basic tişörtleri de inceleyebilir, beğendiğiniz kombinleri kolay ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Oduncu gömlek erkek giyim için rahat modellerdir. Bu gömlekler hem sizi şık gösterir iken hem de rahatlık sağlarlar size. Bu avantajları dolayısı ile günlük hayatın her yerinde rastlayabileceğimiz oduncu gömlek modellerini piknik gibi eğlenceli aktiviteler esnasında da rahatlık ile giyebiliriz. Erkek oduncu gömleklerinde renk çeşitleri oldukça geniş. Siyah, beyaz, gri, kahverengi, bej, haki yeşili gibi farklı renkleri kombin halinde karelerin detaylarında görebilirsiniz.

Dünya 2020 ve 2021 yılları içerisinde içinde bulunduğu pandemiden ötürü her alanda etkilendiği gibi elbette moda dünyası da bundan geri kalmadı. Zamanımızın çoğunu evlerimizde geçirmemiz özellikle giyimde rahatlığın ön plana çıkmasına neden oldu. Sadelik, rahatlık giyimde ana tema oldu aksesuarlar da bu doğrultu da daha küçük ve minimal boyutlara getirilerek gösterişsiz bir forma büründü bu yıl. Modanın vazgeçilmez “az olan çoktur” kuralı bu yılın erkek modasını anlatmak için yeterli aslında. Düz kesimler, canlı olmayan düz renkler ile oluşan minimal görüntü 2021 erkek modasında yerini alacak. Siz de bu değişen modaya ayak uydurmak için Karpefingo’ yu ziyaret edebilirsiniz. Dilediğiniz çeşitli gömlek modelleri ve oduncu gömlek modellerini inceleyebilirsiniz.

Oduncu Gömlek İle Aksesuarlar


Oduncu gömlek erkek modelleri genelde ekose detayları ile karşımıza çıkar. Bu da zaten desenli ve hareketli bir giyim tarzı demektir. Oduncu gömlekler ile yapabileceğiniz çeşitli alt giyim veya tişört kombinleri ile de şık görüntüler yakalayabilirsiniz. Oduncu gömleklere en çok yakışacak aksesuarlar güneş gözlükleri, saatler ve basic tişört ile kombinlenen kolyelerdir.

Oduncu Gömlek Çeşitleri


Oduncu gömlekler, desen olarak genelde kareli modeller olarak karşımıza çıkar. Ancak düz modellerde oduncu gömlek bulmak da mümkündür. Oduncu gömlek erkek giyim modelleri arasında kapüşonlu oduncu gömlekler son zamanlarda dikkat çekmektedir. Erkek spor gömlek modelleri için oldukça uygun olabilecek kapüşonlu oduncu gömlekler eşofman veya kot pantolonlar ile kombin edilebilir.

Oduncu Gömlek Desenleri


Oduncu gömlekler kareli veya düz şekilde karşımıza çıkabildiği gibi çizgili modellerde de bulunabilir. Kareli modellerde oduncu gömlekleri sık kare veya az kare modelleri ile birlikte küçük kareler veya büyük kareler gibi farklı detaylarda bulmak da mümkündür.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR