Erkek Pantolon Modelleri


Pantolonlar birçok farklı modelde karşımıza çıkar. Kumaş pantolon, kot pantolon, keten pantolon gibi alt kategorilere ayrılabilir. Her koşulda erkekler için en önemli giyim unsuru olan pantolonlar hayatın her anında erkeklere eşlik eder. Günlük hayatta, ev dışı aktivitelerde, özel davetlerde, iş hayatında, toplantılarda ve daha birçok alanda erkekler için oldukça önemli yere sahip olan pantolonlar kullanıldığı alana göre farklılık gösterebilmektedir. Daha resmi ve şık ortamlarda daha klasik olan kumaş modeller tercih edilir iken daha günlük yerlerde kot pantolonlar kullanılabilir. Yaz aylarında ise daha serin bir kumaş olan keten pantolonlar tercih edilebilmektedir.

Pantolonlar üst giyim ürünleri ile kombin yapıldığında bir bütün halini alır. Modada zaten tek bir parça değil her zaman bir bütün olarak stil oluşur. Pantolonlar da üst giyim hatta dış giyim ürünleri ile birlikte bir bütün oluşturur. Gömlekler, kazaklar, trikolar, tişörtler, sweatshirtler, ceketler, hırkalar, montlar ile birlikte kullanıldığında bir anlam ifade eden pantolonları nasıl kombinleyebilirsiniz biraz bundan bahsedelim. Gömlekler erkek giyimi için hem şık hem spor tarzda olabilmektedir. Bu açıdan dilerseniz kot pantolon dilerseniz de kumaş pantolon ile birlikte giyebilirsiniz. Gömleklerinizin üzerine kış aylarında kazak veya hırka giyebilirsiniz. Dışarı çıkar iken de ceket, mont veya kaban tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ise kısa kollu gömlekler veya tişörtler pantolonların üzerine giymek için ideal parçalardır. Tişörtler daha gündelik hayat tarzına uygun olduğu için kot pantolonlar ile giymek daha uygun olacaktır. Ancak gömlekleri gideceğiniz yere göre farklı tarzda pantolon ile kombin yapabilirsiniz. Kot pantolonlar artık sadece mavi renkte değildir. Siyah, beyaz, bej, gri, kahverengi, haki yeşili gibi pantolon renkleri de kot kumaşı ile birlikte üretilmektedir. Dilediğiniz kot pantolonu dilediğiniz renkte bulabilmek artık çok kolay. Siz de en sevdiğiniz modeli en sevdiğiniz renklerde Karpefingo’ da bulabilirsiniz.

Günlük hayatta dinamik ve havalı bir görünüm sergilemek ve iş ortamında resmi giyinmek zorunda kalan erkekler için birçok kumaş pantolon modelleri tarzları ile daima iddialı bir görüntülü yakalamanıza fırsat veriyor. Ceket ve şık gömlekleriniz ile de oldukça rahat kombin yapabileceğiniz kumaş modeller ağır bir duruş sergileyerek sizi daha resmi ve saygın gösterir. Bunun yanı sıra keten, denim veya pamuklu modeller de vücudunuza tam oturacak ama asla sizi rahatsız etmeyecek modellerdir. Bedeninize uygun ürünler almanız bu konuda oldukça yeterli olacaktır. Günlük kullanım için siyah, haki, bej, ekru gibi renklerde tasarlanan pantolon modelleri daha çarpıcı renkler ile de üretiliyor. Tercih tamamen size kalmış. Tüm bu şık pantolon seçeneklerini tişört, sweatshirt, gömlek ve kazak ile buluşturarak mükemmel bir görünüm kazanmayı başarabilirsiniz.

Kargo Pantolonlarla Konforu Hissedin


Son dönemlerde öne çıkan kargo pantolonlar hem erkekler hem kadınlar tarafından ilgi ile karşılanıyor. Fazla cep detayları lastikli paçaları ile oldukça şık duran bu modeller çok rahat olmaları sayesinde de seviliyor. Ceplerinin muhafaza özelliği yüksek olduğu için yanınızda taşımanız gereken eşyalar konusunda da sizlere kolaylık sunuyor.

Kot, keten, pamuklu kumaş, yağmurluk kumaşı gibi farklı malzemelerden üretilen kargo pantolonlar birçok renk seçeneği ile de karşımıza çıkıyor. Siyah, lacivert, gri, yeşil, haki, ekru, bej renkli pantolon ve bunun yanı sıra kırmızı, pembe, mor, turuncu renkli modeller enerjik ve dinamik bir tarz sergilemeyi sağlıyor. En uygun fiyatları ile kargo model pantolonları siz de denemelisiniz!

Deri ve Kadifenin Zarafetinden Yararlanın


Pantolon modelleri arasında son dönemlerde şıklıkta ismini duyuranlar arasında kadife ve deri pantolonlar bulunmaktadır. Özellikle daha cesaretli ve özgüvenli erkeklerin tercih edebileceği bu modeller sizi daha tarz ve özgüvenli de gösterecektir. Deri pantolonların şıklığı ile kadife pantolonların yumuşaklığı sizlerin de seveceğiniz pantolon modellerinden olacaktır.

Erkek Kot Pantolon


Erkek kadın fark etmeksizin kot pantolonlar her zaman olduğu gibi 2021 giyim trendlerinde de yerini korumayı başarıyor. Genç erkek giyim tarzları ve yetişkin erkek giyim tarzları için farklı modellerde üretilen erkek kot pantolon modelleri birçok beden seçeneği ile Karpefingo’ da sizlerle. Siz de dilediğiniz modeli satın alarak en şık kombinlere imza atabilirsiniz.