₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil

 

Erkek Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Erkek pantolon modelleri, kullanım açısından rahat, şık ve konforlu olmalıdır çünkü erkekler gün içerisinde sürekli aktif olarak çalıştıkları için rahat hareket edebilecekleri aynı zamanda şık görüne bilecekleri pantolon seçimleri yapmalıdır. Erkek pantolon seçimlerinde mevsimlerde göz önünde bulundurulmalıdır. Erkekler için yaz mevsiminde ince, hafif yapılı, terletmeyen kumaşlar ile üretilmiş pantolonlar uygundur. Özellikle erkek pantolonlarında yaz mevsiminde en çok tercih edilen kumaş türü keten gruplarıdır. Keten kumaşın ince nefes aldıran yapısı ve kir tutmayan özelliği nedeniyle erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kış mevsiminde ise erkek pantolon üretiminde kalın yapılı sıcak tutan kumaş türleri kullanılır özellikle pamuklu kumaşlar kış mevsiminde sıcak tutma özelliğinden dolayı sıklıkla tercih edilir.

 

Erkek Pantolon Modelleri

Pantolon denildiğinde ilk akla gelen renk mavi olmaktadır. Mavi rengin önemi ve imajı, erkek pantolon modellerinde farklıdır. Ancak dilerseniz, daha değişik renkler ile de imajınızı özgünleştirebilirsiniz. Gri, siyah, beyaz, lacivert, mavi ve tüm bu renklerin birçok tonu sizleri karpefingo.com'da beklemektedir. Hem klasik giyimde hem de sportif giyimde istenen tarzın sağlanmasını en hızlı şekilde sağlayan pantolonlar, tüm dünya genelinde kadın ve erkekler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Erkek pantolon modellerinin kullanıcısına sağlamış olduğu rahatlık sebebiyle neredeyse tüm erkeklerimizin gardırobundaki olmazsa olmaz olan yegane parçalar halini almışlardır. Sürekli erkek pantolon giymekten asla sıkılmayacağınız yepyeni önerilerimiz ile karşınızdayız. Karpefingo markasının tasarımcıları tarafından geliştirilen ve en titiz üretim aşamaları sonucunda elde edilen erkek pantolon modellerine bayılacaksınız. Sezonun trendleri arasında yer alan boya sıçratmalı, yırtık tasarımlı ve eskitme detaylı erkek pantolon modelleri ile arzuladığınız elit görünüme kavuşabilir ve aradığınız özgür hareket imkanını da bulabilirsiniz. 

Erkeklere Özel Pantolon Kombin Önerileri

Erkek pantolon modellerinde ofis şıklığı kombin hazırlamak için şık ve konforlu tercihler yapılmalıdır. Ofis içerisinde çalışan erkekler hem tarz hem de rahat edebilecekleri seçimler yapmalıdır. Pantolon seçimlerinde genellikle slim fit kumaş pantolonlar oldukça uygun bir seçimdir. Yaz mevsiminde ise slim fit keten pantolon grupları hem rahat hem de şık kullanıma uygun ürünlerdir. Ofis şıklığı için kombin hazırlarken pantolon ile gömlek uyumlu olmalıdır yine slim fit tarzlara sahip spor kesim bir gömlek hem şık hem de konforlu olmanızı sağlayacaktır. Ofis şıklığı kombini yapılırken olmazsa olmazlar arasında kemer grupları yer almaktadır. Kemer seçiminizde kullanacağınız renk ile ayakkabı seçimindeki renk aynı olmalıdır bu seçimler daha şık ve tarz görünmenizi sağlayacaktır. Erkek pantolonlar ile birlikte tercih edeceğiniz üst giyim ürünlerine göre spor ya da klasik görünümlü bir ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Böylelikle sadece tek bir erkek pantolonunuz ile bile onlarca farklı kombin elde edebilmeniz son derece kolaydır. Hatta işin içine kemer gibi aksesuarların da dahil olması ile birlikte oluşturacağınız kombinler tamamen sizin hayal güzünüz ve zevkiniz ile sınırlı olacaktır. 

Erkek Pantolon Bedenleri ve Fiyatları

Karpefingo markasına ait olan online mağazanın içeriğindeki tüm görsellik tamamen kullanıcı kolaylığı üzerine dizayn edilmiştir. Böylelikle alışverişleriniz zevkli olduğu kadar da pratik olacaktır. Örneğin sahip olduğunuz pantolon beden bilgisini, ürün filtreleme alanında belirttiğiniz taktirde sadece kendi bedeninize uyan giyim ürünlerini görüntüleyebilmektesiniz. Hatta dilerseniz zevkinize uyan renkleri de filtreleme işlemine dahil ederek, oluşturduğunuz reyonu çok daha özel bir seviyeye taşımanız mümkündür. Sade ve tek renk kullanımı ile üretilen erkek pantolonları kullanmaktan sıkıldıysanız alacalı ve farklı tekniklerin üzerinde çalışılması ile elde edilen marjinal görünümlü erkek erkek modellerine göz atabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürüne ait olan resme tıkladığınızda, karşınızda açılacak olan sayfada merak ettiğiniz bir çok soruya cevap bulabileceksiniz.