ÜYE OL 20 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN

Detaylar ve hediye çekinizi oluşturmak için "Kampanya Detayları" sayfasına göz atın

Erkek Pantolon

Hem klasik giyimde hem de sportif giyimde istenen tarzın sağlanmasını en hızlı şekilde sağlayan erkek pantolonlar, tüm dünya genelinde bay ve bayanlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Erkek erkek pantolon modellerinin kullanıcısına sağlamış olduğu rahatlık sebebiyle neredeyse tüm erkeklerimizin gardırobundaki olmazsa olmaz olan yegane parçalar halini almışlardır. Sürekli erkek pantolon giymekten asla sıkılmayacağınız yepyeni önerilerimiz ile karşınızdayız. Karpefingo markasının tasarımcıları tarafından geliştirilen ve en titiz üretim aşamaları sonucunda elde edilen erkek pantolon modellerine bayılacaksınız. Sezonun trendleri arasında yer alan boya sıçratmalı, yırtık tasarımlı ve eskitme detaylı erkek pantolon modelleri ile arzuladığınız elit görünüme kavuşabilir ve aradığınız özgür hareket imkanını da bulabilirsiniz. 

Erkek Pantolon Modelleri

Pantolon denildiğinde ilk akla gelen renk mavi olmaktadır. Mavi rengin önemi ve imajı, erkek pantolon modellerinde farklıdır. Ancak dilerseniz, daha değişik renkler ile de imajınızı özgünleştirebilirsiniz. Gri, siyah, beyaz, lacivert, mavi ve tüm bu renklerin birçok tonu sizleri, içinde bulunduğunuz erkek pantolon reyonumuzda beklemektedir. erkek pantolonlar ile birlikte tercih edeceğiniz üst giyim ürünlerine göre spor ya da klasik görünümlü bir ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Böylelikle sadece tek bir erkek pantolonunuz ile bile onlarca farklı kombin elde edebilmeniz son derece kolaydır. Hatta işin içine kemer gibi aksesuarların da dahil olması ile birlikte oluşturacağınız kombinler tamamen sizin hayal güzünüz ve zevkiniz ile sınırlı olacaktır. 

Erkek Pantolon Fiyatları

Karpefingo markasına ait olan online mağazanın içeriğindeki tüm görsellik tamamen kullanıcı kolaylığı üzerine dizayn edilmiştir. Böylelikle alışverişleriniz zevkli olduğu kadar da pratik olacaktır. Örneğin sahip olduğunuz beden bilgisini, ürün filtreleme alanında belirttiğiniz taktirde sadece kendi bedeninize uyan giyim ürünlerini görüntüleyebilmektesiniz. Hatta dilerseniz zevkinize uyan renkleri de filtreleme işlemine dahil ederek, oluşturduğunuz reyonu çok daha özel bir seviyeye taşımanız mümkündür. Sade ve tek renk kullanımı ile üretilen erkek pantolonları kullanmaktan sıkıldıysanız alacalı ve farklı tekniklerin üzerinde çalışılması ile elde edilen marjinal görünümlü erkek erkek modellerine göz atabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürüne ait olan resme tıkladığınızda, karşınızda açılacak olan sayfada merak ettiğiniz bir çok soruya cevap bulabileceksiniz.

₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
1 2 >