ÜYE OL 20 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN

Detaylar ve hediye çekinizi oluşturmak için "Kampanya Detayları" sayfasına göz atın

Polo Yaka T Shirt

Erkek tişörtlerinden en çok kullanılmakta olan modellerin başında polo yakalar gelmektedir. Polo Yaka T Shirt ile hem sportif bir duruşa sahip olabilmekte hem de gerektiğinde yakasındaki gömleği andıran imajı sayesinde iş görüşmelerinizde bile rahatlığı hissedebilmektesiniz. Günümüzdeki rahatlığına düşkün erkeklerin iş yeri ve ofis giyiminde ilk tercihi olan Polo Yaka T Shirtler, belki de hiç görmediğiniz çok özel tasarımları ile birlikte sizleri bu reyon içerisinde bekliyor. 

Polo Yaka T Shirt Modelleri

Karpefingo markasının online reyonlarında karşılaşacağınız her Polo Yaka T Shirt, ter emebilen, kaliteli pamuktan üretilmektedir. Kaliteden ve kullanıcı sağlığından asla ödün vermeyen ünlü markadan alışveriş yaparken odaklanacağınız tek şey zevkiniz olacaktır. Zevkinize uyan her ürünü gönül rahatlığı ile satın alıp, giyebileceğiniz Karpefingo markasının online reyonlarındaki çeşitlilik ile birlikte alışverişin en kolay hali ile tanışacaklasınız. 

Polo Yaka T Shirt Fiyatları

Erkek Polo Yaka T Shirt modellerinde; kaliteli pamuk iğliği, ürüne uygun dokuma tekniği kullanılmış olup aynı zamanda kullanıcısının hareket özgürlüğü düşünülerek en ideal oranlarda elastik özelliği de kazandırılmıştır. Böylelikle satın alacağınız Polo Yaka T Shirtünüzü spor yaparken bile kullanabileceksiniz. Zamanımızın trend kesimlerinden olan slim fit akımını tişörtlerinize da dahil edebilirsiniz. Ya da spor aktiviteleriniz esansında daha bol kalıplara sahip olan modellerden destek alabilirsiniz. Günümüzdeki Polo Yaka T Shirt kombinleri genellikle keten pantolon, kanvas pantolon ve kot pantolon diğer ismi ile denim pantolon ile sağlanmaktadır. Seçeceğiniz pantolona göre altınıza spor ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi daha klasik modelleri de tercih edebilme avantajına sahipsiniz. En şık kombinleri oluşturmak için her erkeğin gardırobunda olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen Polo Yaka T Shirtleri tercih ederek sizler de modern giyim ile kolay kombin oluşturabilme özelliklerini tek bir ürün ile sağlayabilirsiniz. Sade ve düz renk seçeneklerinin yanı sıra desenli Polo Yaka T Shirt modelleri de zevkinize sunulmuştur. Yaprak desenli, şal desenli, etnik şal desenli, çiçek desenli ve çam desenli gibi birbirinden özel desenleri reyonlarımızda bulabilirsiniz. Sadece desen olarak değil aynı zamanda da model olarak da çok sayıda alternatife sahipsiniz. Arkası baskılı, armalı, yakası fermuarlı, yakası kot detaylı, yakası nakışlı ve yakası aslan nakışlı gibi daha onlarca farklı özel çalışmaların sonucu olan ürünleri daha yakından incelemeye ne dersiniz?

1 2 3 >