9,90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Erkek Tişört

Güncel uygulamalara bağlı olarak rahat ve nitelikli tasarım incelikleri sayesinde tercihleri fazlalaştıran kıyafetlerin çok farklı üretimleri ilgi toplamaktadır. Günlük ya da sportif giyimin tasarımları içinde epey stil biçimi sunan tişört üretimleri ile özel kombinler yapılabilmektedir. Bu modellerin rengarenk çeşitliliğine ve tasarımsal çizimlerine hakimlik eden erkek tişört kombin alternatifleri farklı giyim olgusunu desteklemektedir. Erkek üst giyim aranjmanlarından olan en kaliteli seçeneklerin şık nitelikleri, moda desenleri ve renk biçimleri ile kolaylıkla talepler belirlenebilmekte ve göze hitap eden modern kombinler sağlanabilmektedir. Bu hazır giyimin ikili birleşimsel tarzları açısından sportif ağırlıklı pantolon çeşitleri ile uyum dengesi sağlayan tasarımların yanı sıra ceket, hırka vb. gibi alternatifler ile olukça güzel kombin detayları gözetilmektedir.

Marjinal Tasarımlı Erkek Tişört Modelleri

Tekstil ürünlerinin tişört çizim ve dizayn hareketleri apayrı tasarım fonksiyonelline hakim olarak marjinal görsellikler kazandırmaktadır. Nitelikli bir şekilde dokusal birleşimleri sağlanan erkek tişört tasarımlarının yaka çizim tasarımları düz ahenklere sahip olmaktadır. Çok amaçlı faaliyet aksamlarına yönelik tasarlanan özellikli tişörtlerin kol fermuar detaylı aksamları daha hareketli olmakla birlikte önü cepli ve çizgi baskılı alternatifleri albeni sunulmaktadır. Seçimlerde kolaylık sunan rahat kombin oluşumları ile günlük yaşamda çoğunlukla tercih edilen tişörtlerin üst kısımlarına işlenen motifler ile de çok değişik hava görseli sağlanmaktadır. Kumaş ve kot tasarımlı pantolonlar ile tarz farklılığı sunan tişörtlerin kombin nitelikleri kapsamında kaliteli görsellikler sağlanabilmektedir.

Şık Biçimli Erkek Tişört Modelleri

Kurumsal kimlik adı altında kıyafet modellerinin sunum özellikleri olarak erkek tişört çeşitleri arasında fonksiyonel moda yansımaları ilgi çekmektedir. Her erkeğin çok özenli giyim kriterlerine uyumlu ve yakışan tişört dokuları çok özellikli gün aksamlarında da kullanılabilir modeller içindedir. Nitelikli sunumları gözetilen tişört kombinlerinin yeşil, kırmızı, sarı, beyaz vb. gibi ton aranjmanları ile çok renkli stiller sağlanabilmektedir. Kaliteli görsellikleri taşıyan tişört modellerinin kombin detayları hakkında çok yönlü ve ayrıcalıklı fikirler edinilmenin yanı sıra görsel açıdan özel imtiyazlar sağlanmaktadır. Farklı kesim birleşimleri ile dikkat çeken tişört kombinleri göz boyamaktadır.

 

Erkek tişört veya bayan tişört fark etmeksizin herkesin rahat giyim dediğinde aklımıza gelen ilk giyim ürünleri tişörtlerdir. Günümüzdeki çeşitliliği ile ise neredeyse her mekanda kullanılabilir olma özelliğine sahip olan tişörtleri, sade ve marjinal seçenekleri ile içinde bulunduğunuz kategori içerisinde bulabileceksiniz. 

Önü Baskılı Degradeli Turuncu Erkek T-Shirt

Erkek Tişört Modelleri

Spor yaparken, özel bir buluşmaya giderken, günlük gezilerimizde ve hatta serbest giyim mümkünse iş yerinizde bile kullanabileceğiniz tişört modelleri ile aradığınız özgür yaşam tarzına ulaşabilmektesiniz. Özel bir buluşma söz konusu olduğunda; tişörtler, genellikle bir hırka ya da gömlek desteğine ihtiyaç duymaktadırlar. Tişörtlerinizin üzerine, modeli ile uyumlu olarak seçeceğiniz bir gömlek ya da hırka ile o ana anında ayak uydurabilirsiniz. Seçimleriniz mevsime ve bulunacağınız ortama göre değişiklik gösterse de doğru kombin yakalayarak, rahat bir tişörtü neredeyse her yerde kullanılabilir bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Önü Baskılı Siyah Erkek T-Shirt

İçinde bulunduğunuz mevsime ve hava durumuna uygun olarak alışveriş yapmak istiyorsanız, Karpefingo markasının online reyonunda sunulmakta olan tüm ürünlerin üretim malzeme bilgilerine kolayca erişebilmek ile en doğru kararları alabileceksiniz. Tişörtlerin üretilmesinde genellikle pamuk, keten, polyester ve elastik kumaşlar kullanılmaktadır. Gerektiğinde bu kumaşların en doğru oranlardaki karışımları ile elde edilmiş olan mevsime uygun olan modellerini hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Fermuar Cepli Baskılı Yeşil Erkek T-Shirt

Erkek Tişört Fiyatları

Tişört modellerinde yaka kesimi denildiğinde ilk akla gelen seçenekler; bisiklet yaka, v yaka ve polo yaka olmaktadır. Tüm bu alternatiflerin tamamı yüzlerce alternatifi dahilinde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Tarzınıza uygun kararlarınız ile bulunduğunuz ortamın en modern erkeği olabilirsiniz. Kullanımı sadece bahar ve yaz ayları ile sınırlı kalmayan tişörtler, sıfır kollu üretimi ile atlet olarak da giyilebilmektedir. Yarım kollu ve sıfır kollu atlet modellerini yazın sıcaklarda serinlemek için kullanabileceğiniz gibi, kış aylarında soğuktan korunmak için iç giyim olarak da tercih edebilirsiniz.

Önü File Baskılı Beyaz Erkek T-Shirt

Kazak veya gömleğiniz ile bütünlük oluşturacak olan erkek tişört modellerini tercih ederek, kendi sitilinizi ortaya koymanız son derece kolay olacaktır. Böylelikle gömleğinizin düğmelerini istediğiniz seviyeye kadar açabilir ya da kazağınızın yaka modelini arzu ettiğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Çok daha eşsiz tasarımları daha yakından incelemek için reyonumuzda ufak bir tura başlamaya hazır mısınız?

1 2 3 4 5 >