ÜYE OL 20 TL HEDİYE ÇEKİ KAZAN

Detaylar ve hediye çekinizi oluşturmak için "Kampanya Detayları" sayfasına göz atın

Erkek Tişört

Erkek, kadın fark etmeksizin tümümüzün rahat giyim dediğimizde aklımıza gelen ilk giyim ürünleri tişörtlerdir. Günümüzdeki seçenekliliği ile ise neredeyse her mekanda kullanılabilir olma özelliğine sahip olan tişörtleri -sade ve marjinal seçenekleri ile- içinde bulunduğunuz reyon içerisinde bulabileceksiniz. 

Erkek Tişört Modelleri

Spor yaparken, özel bir buluşmaya giderken, günlük gezintilerinizde ve hatta serbest giyim mümkünse iş yerinizde bile kullanabileceğiniz tişört modelleri ile aradığınız özgür yaşam tarzına ulaşabilmektesiniz. Özel bir buluşma söz konusu olduğunda; tişörtler, genellikle bir hırka ya da gömlek desteğine ihtiyaç duymaktadırlar. Tişörtlerinizin üzerine, modeli ile uyumlu olarak seçeceğiniz bir gömlek ya da hırka ile o ana anında ayak uydurabilirsiniz. Seçimleriniz mevsime ve bulunacağınız ortama göre değişiklik gösterse de doğru kombin yakalayarak, rahat bir tişörtü neredeyse her yerde kullanılabilir bir seviyeye taşıyabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz mevsime ve hava durumuna uygun olarak alışveriş yapmak istiyorsanız, Karpefingo markasının online reyonunda sunulmakta olan tüm ürünlerin üretim malzeme bilgilerine kolayca erişebilmek ile en doğru kararları alabileceksiniz. Tişörtlerin üretilmesinde genellikle pamuk, keten, polyester ve elastik kumaşlar kullanılmaktadır. Gerektiğinde bu kumaşların en doğru oranlardaki karışımları ile elde edilmiş olan mevsime uygun olan modellerini hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Erkek Tişört Fiyatları

Tişört modellerinde yaka kesimi denildiğinde ilk akla gelen seçenekler; bisiklet yaka, v yaka ve polo yaka olmaktadır. Tüm bu alternatiflerin tamamı yüzlerce alternatifi dahilinde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Tarzınıza uygun kararlarınız ile bulunduğunuz ortamın en modern erkeği olabilirsiniz. Kullanımı sadece bahar ve yaz ayları ile sınırlı kalmayan tişörtler, sıfır kollu üretimi ile atlet olarak da giyilebilmektedir. Yarım kollu ve sıfır kollu atlet modellerini yazın sıcaklarda serinlemek için kullanabileceğiniz gibi, kış aylarında soğuktan korunmak için iç giyim olarak da tercih edebilirsiniz. Kazak veya gömleğiniz ile bütünlük oluşturacak olan erkek tişört modellerini tercih ederek, kendi sitilinizi ortaya koymanız son derece kolay olacaktır. Böylelikle gömleğinizin düğmelerini istediğiniz seviyeye kadar açabilir ya da kazağınızın yaka modelini arzu ettiğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Çok daha eşsiz tasarımları daha yakından incelemek için reyonumuzda ufak bir tura başlamaya hazır mısınız?

1 2 3 4 5 6 7 8 >