Etek Çeşitleri

Hem iş için ciddi, hem de günlük yaşam için cıvıl cıvıl renkleri ile dikkat çeken etek modelleri; kadınların gardırobunda bulunması gereken parçalardan birisi. Etekler, casual şıklığı ve aynı zamanda ciddiyeti ile göz doldururken, resmi görüşmelere giden kadınların da adeta kurtarıcısı oluyor. Tüm mevsimlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan etekler, özellikle şık gömlek ve bluzlarla harika kombinler oluşturmanızı sağlıyor. 

Kalem Etek Kombinleri

Kalem etekler, özellikle iş hayatında sıklıkla kullanılan ürünlerden birisi. Kalem etek modellerini kazak, bluz ve gömleklerle kombinleyerek, şık ve ciddi bir görünüm elde etmeniz mümkün.  Kombinleme kolaylığı ile beraber, şık detaylarıyla da fark yaratan kalem etekler, vücut yapınızı da ortaya koyuyor.

Mini Etekler

Yükselen etek trendi ile beraber, mini etekler de bu senenin favorileri arasında yer almakta. Güzel günlerin enerjisini içinizde hissetmenize yardımcı olan mini etekler, günlük şıklığınızı tamamlamak için birebir ürünlerden birisi. Tüm etek çeşitlerini karpefingo.com'da bulmanız mümkün. Her mevsime göre farklı farklı birçok ürün ile harika kombinler yapabilirsiniz.