9,90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Etek Modelleri

Her kadının etek konusunda zevki değişse de değişmeyen bir şey vardır. O da kadınların bir ömür boyu süren etek tutkusu… Bir bayanın yaşı kaç olursa olsun giyiminde vazgeçemediği ürünlerin başında her zaman etek gelmektedir. Yaşa göre değişen zevkler olsa da bayanlarda etek tutkusu ömür boyu sürer. Kullanım rahatlığı bir kenara, bayana kadınlık asaletini sunan eteklerin büyüsü bir ayrıdır. Her talebe ve her tarza sunum yapmayı ilke haline getirmiş olan Karpefingo markasının online mağazasında, sizler de en zevkli ete modelleri arasından seçiminizi kolayca yapabileceksiniz. Gerçek yaşınız ya da hissettiğiniz yaşınız kaç olursa olsun... 

Etek Ürünleri

Büzgülü, pileli, dantel işlemeli ve onlarca farklı desene sahip olan etek modelleri ile sitilinizi özgürce ortaya koyabilir ve özgürce hareket imkanına sahip olabilirsiniz. Etek boyları da tıpkı modeller kadar bol alternatife sahip. Standart etek boylarının yanı sıra maksi mini boy etekleri tercih ederek sıra dışı ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Mini boy eteğe eklenmiş olan maksi boy detay çalışması ile farklı imaja sahip olmak, sizlerin de giyiminizde aradığınız özel dokunuş olabilir. Mini boy eteğe eklenen maksi etek detayı dantel, saten ve diğer kumaş özellikleri ile elde edilebilmektedir. 

Etek Modelleri ve Fiyatları

Etek modellerini de alışverişlerinizde tercih edebilirsiniz. Gömleklerinizle, tişörtlerinizle, badilerinizle, büstiyerlerinizle, kısaca tüm üst gurup giyim ürünlerinizle kolaylıkla en mükemmel kombinleri elde edebileceğiniz etek modellerini keşfetmek için reyon içerisinde ufak bir tur atmaya ne dersiniz? Reyon içi gezintinizde karşınıza çıkacak olan eşi görülmemiş farklı tasarımlar sizleri de büyüleyecektir. Hele beğendiğiniz ürünü satın alıp, üzerinizdeki elitliği aynanın karşısında gördüğünüzde alışverişinizin ne kadar da karlı olduğunu bizzat yaşayarak deneyimleyeceksiniz. Katıldığınız davetlerde ya da arkadaş toplantılarınızda, bulunduğunuz ortamın en göz alıcı kadını olmanın sizlere vereceği mutluluk ise paha biçilemez. Karpefingo markasının tüm kampanyalarından ve indirim fırsatlarından anında haberdar olmak ve bedeninize ait ürünler stoklarda bitmeden satın almak için hemen üyelik formu doldurabilirsiniz.

1