₺9,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺9,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Yeni Ürün
Desenli
₺24,90 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Yeni Ürün
Desenli
₺24,90 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Yeni Ürün
Desenli
₺24,90 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Yeni Ürün
Desenli
₺24,90 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Yeni Ürün
Desenli
₺24,90 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Yeni Ürün
Desenli
₺24,90 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Yeni Ürün
Desenli

Erkek İç Giyim Ürünleri


Erkek iç giyim ürünlerini temel olarak Boxer ve çorap olarak ikiye ayırabiliriz. İç giyim ürünleri erkekler için de oldukça önemlidir. Çünkü kullanmak zorunda olunduğu için temel ihtiyaç olarak görülebilir. Her yaş grubuna uygun olacak şekilde tasarlanan iç giyim ürünleri birçok farklı kumaşta ve birçok farklı renkte üretilmektedir. Sizlerin iç giyim ihtiyacını karşılayan bu ürünler siyah, pembe, mor, yeşil, turuncu, kahverengi, haki yeşili, lacivert, mavi, kırmızı, bordo, toprak rengi, camel rengi, sarı, hardal gibi çeşitli renkler ile karşımıza çıkıyor. Modellerde ise uzun, kısa, gibi boy ve farklı desen seçenekleri bulunmaktadır. Siz de renk ve model tercihi yapar iken tarzınıza dikkat ederek seçim yapabileceğiniz gibi beden ölçülerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Ayak numaranız veya bel ölçüleriniz bu konuda önem arz eder. Model konusunda da birçok renk ile birlikte desen de karşımıza çıkar. Çizgili, kareli, düz, hayvan figürlü, yazılı, uzay figürlü, müzik figürlü gibi farklı çeşitlerde modeller bulunmaktadır. Aksesuar olarak da kullanabileceğiniz iç giyim ürünleri bulunmaktadır.

Boxer gün içinde sürekli sizinle birlikte olacağı için mutlaka uygun bedende seçim yapılmış olunmalıdır. Belinizi sürekli sıkan veya bol olduğu için sürekli aşağı düşen Boxer sizler için son derece eziyetli bir hale dönüşür ve gün içindeki konforunuzun yok olmasına neden olur. Ayrıca cildinize temas ettiği için hava alan modeller olması sizler için önemli bir konudur. Aksi takdirde sizi terleterek rahatsızlık verebilir. Bunun yanı sıra tahriş oluşturmayacak kadar yumuşak ve alerjiye sebep vermeyecek kumaşlardan üretilmiş olması gerekir. Aynı zamanda yıkama esnasında belindeki lastiğin gevşeme veya daralma yapmaması da çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkar.

Çoraplar da ister evde ister dışarda olun daima ayağınızda olan iç giyim ürünlerinden birisi olarak karşımıza çıkar. Özellikle kış aylarında ayaklarımızın üşümemesi için çorap kullanmak zorunluluktur. Çoraplar boylarına göre ve kalınlıklarına göre şekil alır. Uzun çoraplar, patik çorap adını verdiğimiz kısa çoraplar ve babet çorapları bulunmaktadır. Kalınlıkları ise ince ve kalın olarak ikiye ayrılır. En kalın modeller ise havlu çorap olarak adlandırılır. Uzun çoraplara dahil edilecek bir model de halı saha çoraplarıdır. Kısa çoraplar her daim kullanılacak modellerdir. Uzun çoraplar ise daha çok kış aylarında üşümemek için tercih edilir. Halı saha çorapla ekstra uzundurlar ve maçlarda kullanılırlar. Kalın çoraplar da uzun çoraplar gibi kış mevsiminde veya soğuk havalarda tercih edilen modellerdir. Ekstra kalın modeller olan havlu çoraplar ise çok soğuk kentlerde yaşayan insanlar veya ayakları hiç ısınmayan bireyler için tercih edilebilir. Model konusunda da çoraplar çok fazla çeşide sahiptir. Birçok renk ile birlikte desen de karşımıza çıkar. Çizgili, kareli, düz, hayvan figürlü, yazılı, uzay figürlü, müzik figürlü, yiyecek veya şeker figürleri, puantiyeler gibi farklı çeşitlerde modeller bulunmaktadır. Erkek parfümü gibi aksesuarlarımız da inceleyebilir takım halinde hediye olarak satın alabilirsiniz.

İç Giyimde Rahatlık


İç giyim ürünleri sizler ile sürekli olarak temas halinde olduğu gibi gün boyunca da bedeninizde varlığını hissetmek durumunda kaldığınız ürünlerdir. Sizleri bu konuda rahatsız etmeyecek şekilde yumuşak kumaşlardan ve hava alan kumaşlardan üretilmiş erkek iç giyim ürünleri kalite ve güvenirliği ile Karpefingo’ da sizleri bekliyor. Farklı model ve renk seçenekleri ile dilediğiniz iç giyim ürününü web sitemiz üzerinden kolaylık ile sipariş edebilirsiniz.

Cildinize Uyumlu İç Giyim Ürünleri


İç giyim ürünleri olan Boxer ve çoraplar son derece titizlik ile hazırlanmaktadır. Gün boyunca bedeninize temas edecek olan bu ürünler, cilt yapınıza uygun şekilde üretilmektedir. Cildinizde tahriş veya alerjiye sebep olmayacak kumaşlardan üretilen erkek iç giyim ürünleri hava alacak kumaşlardan tasarlanarak koku oluşmasını ve sizlerin terlemesini de engeller. Rahat ve yumuşak yapıları ile de konforu gün boyunca hissedeceksiniz.

Erkek Kısa Çorap


Erkek iç giyim ürünleri arasında çoraplar önem taşır. Her pantolon veya her ayakkabı ile aynı çorap türü uyumlu olmaz. Bu yüzden çeşitli çoraplar üretilmektedir. Erkek kısa çorap modelleri ise ayakkabınızın boğaz kısmı kısa ise veya pantolonunuz bilek boy ise çoraplarınızın görünerek çirkin durmasını engellemek için üretilmiş bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.