Keten Gömlek

Beyler için daima en fazla tercih edilen erkek keten gömlek gardıropların olmazsa olmazıdır. Biliyorsunuz ki gömlek modası hiçbir zaman geçmez. Her mevsime ve tarza uygun modeller her bütçeye ve tarza uygun olarak üretilmektedir.

Neden Keten Gömlek?

Farklı model ve kumaştaki parçalar pantolon, takım elbise, kapri ya da şort gibi kıyafetler ile kombin yapılabilmektedir. Çeşitler içinde klasik, spor, kareli, çizgili, düz renk ve keten tarzlar erkek gömlek modelleri içinde en fazla tercih edilen türlerdir. Erkek giyimi gösteren ve tarzı ortaya çıkartan, canlı ve farklı kılan en önemli ürün görevi görmektedir. Yaz mevsiminin en çok tercih edildiği kumaş türü keten kumaştır. Sıcak günlerin ve gecelerin en rahatlatıcı kumaş modelidir. Kumaşın yapısı ve sağladığı ferahlık bu ürünün nefes alma özelliğinin olmasıdır. Bu özellik de sizin terlemenizi engellemektedir. Ayrıca bahar aylarında ve yaz mevsiminin sıcak ve boğucu günlerinde yazlık şort, kapri ya da pantolon modelleri ile giyeceğiniz keten kaliteli gömlek çeşidi size istediğiniz konforu en iyi şekilde yaşatacaktır.

Keten Gömlek Modelleri

Keten gömlek tercih etmenizi gerektiren en ideal zaman yaz mevsimidir. Bu zamanlarda kullanacağınız en doğru parçalar bu kumaş türünden oluşmaktadır. Sıcakta kullanım açısından uygunluğunun bir diğer nedeni de bu kumaşın çok hafif olması ve sıcaklara tam uyum sağlamasıdır. ayrıca özellikle spor giyimi seven beylerin kombin yapmakta çok rahat hareket edebilmesidir. Çok uyumlu bir tür olduğundan rahatlığı ve özgürlüğü seven kişilerin sevdiği erkek gömlek modelidir. Online alışverişte rahatlıkla her tarzda model bulabileceksiniz. Çizgili, düz renk ve pamuk keten olan birçok seçeneği en kolay bulacağınız ve zevkinize uygun olanı satın alabileceğiniz tek seçenek online alışveriştir.

Keten Gömlek Fiyatları

Birbirinden farklı model ve çeşidin bir arada yer aldığı karpefingo alışveriş sitesinin keten gömlek kategorisinde tarzınızı yansıtacak seçimi yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Ayrıca giyim konforunu da buna eklersek sıcak günler sizin için sorun olmaktan çıkacaktır. Ürün fiyatları oldukça ekonomik olup kaliteden ödün vermeyecek şekilde hazırlanmıştır. Özel avantajlı fiyatlar ve ücretsiz kargo imkanı sağlayan bazı ürünleri kargo ücreti ödemeden satın alabiliyorsunuz.

Dilerseniz erkek spor gömlek modellerimizi de inceleyebilirsiniz.