Kimono nedir?

Japonya’da hem kadınların hem de erkeklerin giydiği en önemli ve geleneksel giyim parçalarından olan kimonolar hem tarzı hem de kumaşı ile dikkat çekmektedir. Özellikle son yıllarda bu giysiye benzeyen sabahlık ya da ceket tarzında olan kimonolar modaya yön vermeye devam etmektedir. Eğer sizler de kimono ile tarz yaratmak istiyorsanız karpefingo.com'da yer alan çeşitlerimizi mutlaka incelemelisiniz. Günümüzde bohem modasının önde gelen parçalarından birisi olan kimonolar birçok kadının dolabını da süslemeye devam etmektedir.


Kimono Ceket

Kimono ceketler, parlak kumaşlarıyla dikkat çekse de günümüzde süet ve kadife kumaşlardan üretilenleri de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Renk, tarz ve desen bakımından birçok farklı çeşitte bulunan kimono ceketler şık bir bluz, pantolon ve topuklu ayakkabı ile harika kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır.

 

Kimono Modelleri

Kimono modelleri, sadece ceketlerle sınırlanamaz. Aynı zamanda sabahlık ve bluz şeklinde olan kimonolar da kadınlar tarafından kullanılan parçalar arasında yer almaktadır. Eğer sizler de şık olmak istiyorsanız karpefingo.com'da yer alan kimono modellerini incelemelisiniz.