ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Süet Ceket Kombinleri


Ceketler tek başlarına değil de kombin halinde iken kendini belli eden parçalardandır. Doğru kombin yapıldığında son derece şık görünürler. Üst ve alt giyim ile şık dururlar. Her tarz için farklı modeller üretilmektedir. Bu sayede siz de kendi tarzınıza uygun kombinler yapabilirsiniz. Daha resmi veya klasik giyim tercih eden bireyler iseniz ceket konusunda da klasik modelleri tercih etmelisiniz. Daha düz ve sade modelleri şık düğme detayları ile birlikte düşünebilirsiniz. Günlük hayatta daha çok vakit geçirmeyi seven rahat bir insansanız ise daha sportif modelleri tercih edebilirsiniz. Kapüşonlu veya fermuarlı modeller size uygun olabilir. Tamamen ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçim yapmak önem arz ettiği için siz de bu amaçları karşılayabilecek şekilde satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz ki alışverişiniz verimli olsun. Karpefingo ile uygun fiyatlı ceketlerimize göz atabilirsiniz. En beğendiğiniz modelleri kolay ödeme seçenekleri ile sipariş edebilirsiniz.
Süet ceketler kot veya deri ceket modellerine göre daha klasik tarzda duran ceket modellerinden birisi olarak karşımıza çıkar. En şık kıyafetlerin üstünde tarz durabilecek süet ceketler, siyah, kahverengi, haki, bej, camel, beyaz gibi çeşitli renklerde üretilmektedir.

Erkek Süet Ceket Model Seçimi


Erkek süet ceket modelleri aksesuarlarla da uyum halinde kombin edilebilir. Deri bileklikler erkekler tarafından en çok kullanılan bileklerin başında gelmektedir. En çok tercih edilme nedeni ise her kombin ile çok daha rahat bir şekilde uyum sağlanması. Erkek giyimdeki kemer, cüzdan, ayakkabı ve kıyafetler ile şık bir görüntü yakalayan deri bileklikler yumuşak dokusu ve rahat olmasından ötürü de çokça tercih ediliyor. Deri bilekliklerde metal bilekliklerden farklı olarak dilediğiniz kalınlıkta ve çoklukta rahatlıkla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Çünkü deri bileklikler gerçek anlamda destekleyici aksesuarlardır. Yalnızca eğer saat ile deri bileklik takmayı tercih edecekseniz, bileklik fazla kalın olmamalı. Aksi takdirde uyumsuz bir görüntü ortaya çıkacaktır. Deri bileklikler dört mevsim tüm kombinlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz parçalardan olduğu için mutlaka her erkeğin sahip olması gereken aksesuarların başında gelmekte. Bunun ile birlikte saatler de süet ceketler için şık bir tarz oluşturabilir. Güneş gözlükler veya kolyeler süet cekete uygun tarzlarda kombinlenerek kullanılabilir. Gözlük seçiminde cekete uyum aranır iken yüz yapısına uyum sağlaması gibi konulara da dikkat etmek gerekir.

Elmas yüz tipine sahip erkekler: Bu yüz tipine sahip erkeklerde çene ile alın dardır ve geniş, yüksek elmacıklarına sahiptirler. Bu yüzden de çok ekstrem olmayan yuvarlak hatlara sahip gözlükler veya köşeli gözlükler doğru bir tercih olacaktır. Elmacık kemiklerinizi öne çıkarmak istiyorsanız eğer çok ince bir çerçeve veya şeffaf bir çerçeve tercih edebilirsiniz. Dar çerçevelerden ise uzak durmalısınız. Kalp yüz tipine sahip erkekler: Geniş bir alın, ince bir çene ve yüksek elmacık kemikler bu yüz tipini tarif eder. Gözlük çerçevesinin üst kısmında çok detay bulunmayan, köşeli gözlükler yüzünüzde dengeli bir görünüm yaratacaktır. Küçük ve yuvarlak çerçeveler ise yüzünüz için en uygun tercih olacaktır. Seçeceğiniz gözlüğün köşelerini yuvarlanmış tercih etmelisiniz. Kare yüz tipine sahip erkekler: Köşeli, belirgin bir çene ile geniş bir alına sahip olan bu yüz tipi için en uygun gözlük, oval ve yumuşak hatlara sahip olan gözlükler olacaktır. Kare yüz tipine sahip kişiler geometrik şekli olan veya dikdörtgen olan çerçeveye sahip gözlüklerden uzak durmalıdır. Oval yüz tipine sahip erkekler: Bu yüz tipine sahip kişiler aslında çok şanslıdır çünkü her türlü gözlük yüzünüzde uyumlu olacak ve size yakışacaktır. Tek dikkat etmeniz ve kaçınmanız gereken model çok geniş olan gözlükler. Üçgen yüz tipine sahip erkekler: Bu kişilerin yüzü çeneye doğru genişler bu yüzden de gözlük yüzün üst kısmını yani gözleri vurgulamalıdır. Kalın çerçeveler, yüzün dar kısmına hacim katacak modellerdeki gözlükler tercih edilebilir. Alın bölgesi genişse yuvarlak kenarları bulunan küçük gözlük modellerini de kullanabilirsiniz. Uzun yüz tipine sahip erkekler: Sivri çene, çıkık bir alına sahip bu yüz tipi için en uygun model kenarları köşeli çerçeveler olacaktır, böylece gözlük yüze bir hacim katacaktır. Ayrıca geniş çerçeveler de rahatlıkla kullanılabilir. Asla kullanılmaması gereken gözlük ise küçük ve dar çerçeveler. Yuvarlak yüz tipine sahip erkekler: Bu yüz tipine sahip kişiler, yüzlerinin sahip olduğu yuvarlak hatların tam tersi olan köşeli, keskin ve geometrik hatlara sahip gözlükleri tercih etmelidir. Kesinlikle küçük, aşağı şekilde genişleyen çerçevelere sahip gözlüklerden kaçınılmalıdır.

Süet Ceket Yıkama Rehberi


Süet ceketler hassas bir yapıya sahip oldukları için yıkanır iken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Süet ceketleri evinizde yıkayacak iseniz mutlaka yıkama talimatlarına uygun bir şekilde yıkamalısınız. Evde yıkamak yerine kuru temizleme ile yıkama da sağlayabilirsiniz. Kurutma esnasında ise fazla güneşe doğrudan bırakmayınız ki renklerde değişim veya solma yaşanmasın.

Süet Ceket Renkleri


En şık kıyafetlerin üstünde tarz durabilecek süet ceketler, siyah, kahverengi, haki, bej, camel, beyaz gibi çeşitli renklerde üretilmektedir. Çeşitli renk seçenekleri ile en şık kombinleri yapabilirsiniz. Çeşitli süet ceket modelleri için Karpefingo web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.