Bayan Trençkot Modelleri

Bu klasik ceket modeli, uzun bir tarihe sahiptir. Başlangıçta Birinci Dünya Savaşı’ndan daha önce geliştirilen trençkot, ordu subaylarının giydiği giyim eşyası olarak kullanılırdı. Daha sonra ise önemli bir moda akımı olarak yayıldı ve dolaplarımıza kadar girdi. Bu klasik giysi, bugün hala hem kadın hem de erkeklerin sıklıkla kullandığı parçalar arasında yer almaktadır.

Stil Yaratan Trençkotlar

Trençkotlar dünyanın her yerindeki podyumlarda neredeyse her yıl görülebilen ikonik bir giysi olmaya devam ediyor. Günümüzde birçok marka trençkot üretiminde lider olmaya devam ediyor. Kadınlar da stil yaratmak için bu harika ürünleri tercih ediyor. Karpefingo.com'da dantel, saten, parlak renkler, baskılar ve kumaş detayları dahil birçok farklı trençkot çeşidi bulmanız da mümkün.

Farklı Trençkot Kombinleri

Farklı modelleriyle adeta modayı kasıp kavuran trençkotlar, size havalı ve asi bir görünüm katmaktadır. Diğer parçalar gibi, günümüz moda akımlarından ve özellikle de geçmişten detaylar barındıran trençkotları, her türlü kombininizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer sizler de trençkotla fark yaratmak istiyorsanız, online mağazamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.