9,90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN HEMEN TIKLA!

Tunik Modelleri

Farklı boylardaki etekler, farklı kumaştan üretilen pantolonlar, taytlar, elbiseler ve daha birçok ürün ile kolayca bütünlük kazanan tunikler, bayanların en severek kullandığı giyim seçeneği arasında yer almaktadır. Kimi zaman fazla yağlarımızın olduğu bölgeleri korumak için başvurduğumuz tunik modelleri, kimi zaman ise üzerimizdeki giysilerin birbiri ile en ideal komibinini yakalayabilmek için tercih ettiğimiz ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Tunik Modelleri ve Ürünleri

Dünyanın kalitesi ve kendine has tasarımları sebebi ile yakından takip ettiği ve en çok tercih edilen markaların ilk sıralarında yer alan Karpefingo markasının online mağazası içerisinde giyim ile ilgili tüm beklentilerinize cevap bulabileceksiniz. Kadın giyim ürünlerinin en çok tercih edilenlerinden olan tunikler için de aynı avantajlara sahipsiniz. Ünlü markanın kendi tasarımları ve kendi yorumları ile ayrıca her işlem için %100 kontrol prosesli çalışmaları ile elde edilen ürünleri gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Hiçbir yerde rastlamamış olduğunuz, eşsiz fikirler ile üretilmiş olan tunik modellerini dört mevsim boyunca giyiminize dahil edebilirsiniz. Farklı kumaş desteği sayesinde beğendiğiniz her ürünün yazlık, kışlık ve baharlık versiyonlarını bulabileceksiniz. Triko tunik modelleri ve diğer kalın kumaştan üretilen seçenekleri tercih ederek kışa aylarında da tunik rahatlığını sürdürebilirsiniz. Dilerseniz salaş bir görünüme sahip olan tunik modelleri ile kendinize özgü olan havayı, giyiminize yansıtabilirsiniz. Rahatlığı size kazandırabilmesi üzere tasarlanan bu ürünler ile dilerseniz doğru tercih yaparak fazla yağlarınızın olduğu bölgeleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. 

Tunik Ürün Fiyatları

Farklı desen çalışmalarının üzerine eklenmesi ile üretilen tunik modelleri, sade ve klasik olan seçeneklerine en güzel alternatif olarak beğeninize sunulmuştur. ‘Tek renkli hayat bana göre değil’ diyorsanız, kimi zaman benzer, kimi zaman ise birbirine tamamen zıt olan farklı renklerin bir araya getirilmesi ile elde edilmiş olan göz alıcı desenlere ya da motiflere sahip olan tunik modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanıcı dostu olarak dizayn edilen Karpefingo markasının online mağazasında sahip olduğunuz beden ölçünüzü filtreleme sisteminde belirtebilirsiniz. Hatta dilerseniz tercih ettiğiniz özel renkler var ise onları da filtreye dahil edebilirsiniz. Böylelikle tamamen size özel olarak hazırlanmış olan reyonda alışverişinizi doyasıya sürdürebilirsiniz.

84,99 ₺ KDV Dahil
164,99 ₺ KDV Dahil
84,99 ₺ KDV Dahil
104,99 ₺ KDV Dahil
1