Yakasız Gömlek

Gömlek seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken ayrıntı vücuda oturması ve emanet durur gibi bollukta olmamasıdır. Hareketlerinizi kısıtlı tutmayacak şekilde olmalı fakat omuz hizasının altına düşmemelidir. Seçeceğiniz tüm modeller için bu özelliklere dikkat etmelisiniz.

Neden Yakasız Gömlek?

Günümüzde üretilmekte olan erkek gömlekleri birçok özellikte olup sizin vücut tipinize ve kalıbınıza uygun model bulmanız hiç de zor olmamaktadır. Önemli olan size yakışan model ve tipinizi en iyi şekilde karşıya yansıtacak model seçimidir. Seçenekler içinde yer alan modeller o kadar çok ki emin olun kalıbıma uygun bir tarz bulamıyorum ya da bana hiçbir model tam olarak yakışmıyor diyebilme şansınız bile olmayacaktır. 

Yakasız Gömlek Modelleri

Dar kesimli kalıpta üretilen modeller size tam oturan ve belinizi saran modellerden oluşur. Bu tarz slim fit gömlekler vücuda tam oturmalı fakat sizi rahatsız etmemelidir. Daha bol kesimli modeller ise vücut tipinize uygun olmalı ve ne bol ne de tam olarak dar olmalıdır. Gömlek aldığınız zaman doğru bedeni bulmak çok önemlidir. Bunların yanında bir de gömlek seçimi yakarken kullanım yerine göre bazı detaylara dikkat edilmelidir. Örneğin hakim yaka gömlek seçimi yaptığınızda bu modeli giyeceğiniz yerler, yapacağınız kombinlemeler ve kullanım şeklini iyi bilmeniz gerekir. Bu model hem spor tarz hem de şık bir tarz yaratabiliyor. O nedenle renk uyumu ve kombinleme çok önemlidir. Yine çok tercih edilen modeller arasında yer alan yakasız erkek gömlek seçenekleri de çok tercih edilen parçalardır. Kısa veya uzun kollu olup istediğiniz her renkte seçeneği online alışverişte bulabilirsiniz. Beden ölçünüzü bilmek seçimin için yeterli olacaktır.

Yakasız Gömlek Fiyatları

Her yeni sezonda değişime uğrayan modeller ve yeni ürün yelpazesi ile kategorilerdeki yerini alan gömlek çeşitleri şıklığına ve görüntüsüne değer veren beylerin beğenisine sunulmaktadır. Ürün kalitesi erkek gömlek fiyatları uygunluğu ve iyi bir markanın ürününü almak tüm erkeklerin istediği bir şeydir. Bu nedenle seçici olun ve alışveriş yapacağınız siteyi iyi keşfedin. Ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği tartışılmaz olan karpefingo tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Avantajlı seçenekler beli bir limit üzeri alışverişte ücretsiz kargo ve birçok ayrıcalıkları yaşayacağınız tek yer olan online alışveriş sitemizden vazgeçmeyeceksiniz.

Dilerseniz erkek gri gömlek modellerimizi de inceleyebilirsiniz.
₺59,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
1