Yeşil Mont

Yeşil renk erkek giyimde oldukça fazla tercih edilir. Birçok giyim parçasında görebildiğimiz bu renk erkek yeşil mont ürünlerinde oldukça fazla göze çarpmaktadır. Moda trendlerine sıklıkla duyduğumuz asker yeşili ve yeşilin koyu tonları üst giyim örneklerinde sık rastlanan bir akım haline gelmiştir.

Neden Yeşil Mont?

Erkekler gündemi ve modayı kadınlar kadar çok takip etmektedir. Hal böyle olunca da bu yıllardır sürmekte olan moda trendi rengine birçok kişi de uyum sağlamaktadır. Farklı tarz ve renk tonları ile erkek giyimin öncüsü olan bu modeller günlük hayatta olduğu kadar iş hayatında da çok kullanılmaktadır. Farklı kalıplarda ve kumaş cinslerinde erkek giyimi tamamlayıcı rol oynuyor. Desenli ve farklı temalarda yeşil montlar sosyal yaşam içinde yerini bulurken, düz renk daha sade olanlar da iş hayatı ve diğer etkinliklerde yerini alıyor. Çok beğeni toplayan bu mont modelleri vücudu oldukça sıcak tutuyor, su geçirmiyor ve dış etkenlerden en iyi şekilde sizi koruyabiliyor. 

Yeşil Mont Modelleri

Model seçenekleri içinde cepli, kapüşonlu, fermuarlı ve desenli olmak üzere dış görünüşünüzü zenginleştiren ayrıntılardan oluşuyor. Seçimi kendi stilinize göre yapabilirsiniz. Konforu yaşamanız için yağmurdan ve soğuktan korumak adına kapüşonlu seçenekler oldukça tercih edilenler arasındadır. Karlı havalar veya aşırı soğuklarda ellerinizi korumak için cepli modeller de tercih edilenler arasındadır. Tüm hava koşullarına uygun tasarlanan ve sizi korurken konforda tutan modeller günlük giyimde havanızı da olumlu etkileyecek ve iyi bir görünüm kazandıracaktır. Yeşil kaban seçeneklerinde birçok önemli detay yer alır. Bu modası hiç eskimeyen ve her kış sezonunda yenilenen ürün yelpazesi ile soğuk günlerin sıcak keyfini çıkartmak sizin elinizdedir.

Yeşil Mont Fiyatları

Geniş ürün yelpazesi sunan yeşil montlar erkeklere birçok alternatifler sunmaktadır. Stilinizi en iyi şekilde yansıtacak ürünler birbirinden farklı kesimler ve renklerde her zevke hitap ediyor. Çok rahat kullanabileceğiniz kalıplardan daha dar kalıplara kadar sportif ve günlük hayatta hemen hemen her ortamda rahat kullanım sağlayan çeşitlere yer veriliyor. Alışverişte erkek giyimin öncü ismi karpefingo sitesinde hayal ettiğiniz tüm seçeneklerle erkek mont ürünlerini bulabilir uygun fiyat aralıklarında bir parçaya sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz erkek içi kürklü mont modellerimizi de inceleyebilirsiniz.